Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Záložní a Off-grid

Poháněno našim know-how.

Solar array in the desert

Záložní a off-grid

Jak vytvoříte škálovatelné, nákladově efektivní a robustní off-grid systémy, které vám nebudou způsobovat problémy?

The solution is powered by know-how. With over 45 years of experience we’ve learnt what it takes to build backup and off-grid systems that stand the test of time and the environment. Our customers value the reassurance that our power solutions deliver knowing they have our worldwide network of authorised dealers by their side. They know we don’t cut corners, they know our family run business is built on a foundation of trust they can always depend on.
Icon of a solar panel
Osvědčená technologie off-grid systémů
Icon showing Victron products
Kompletní sortiment pro každou situaci
5 years warranty
5 let záruka na hardware
Icon of a lightbulb
45 let know-how
Icon of a globe
Celosvětová podpora
Victron Energy Quattro's

Osvědčená technologie

znamená klid na duši.

Každý spolehlivý off-grid systém musí odpovídat specifickým výzvám daného případu, jako jsou charakteristiky zatížení systému, zvyklosti koncového uživatele, místní klimatické aspekty a tak dále. Po desetiletích zvládání energetických výzev prostřednictvím inovací víme, jak vytvořit širokou řadu robustních produktů, které si udrží výkon i v nejdrsnějších klimatických podmínkách. Naše plně vyškolená síť místních autorizovaných instalačních techniků společnosti Victron Energy spolu s našimi 5/10* letými zárukami vám zajistí klid v příštích letech.
* Naše standardní 5letá záruka je rozšiřitelná na 10 let při přidání 10 % k počáteční investici.

Naprostá kontrola odkudkoli.

Všude nové příležitosti.

Customer using Victron Remote Monitoring app
Victron’s off-grid abilities are simply unmatched, especially when it comes down to easy and intuitive remote management of highly sophisticated systems. Thanks to the know-how that powers our connected products, you can monitor and optimise your system, prevent and resolve challenges from our App and VRM portal from wherever you are. Our remote monitoring solutions offer new business opportunities such as pro-active service and maintenance contracts.

Příklady řešení

S Victron Energy máte k dispozici jednu z nejširších řad napájecích zařízení pro napájení jakékoliv off-grid výzvy. Naše aktuální řešení řeší většinu typických off-grid problémů a lze je doladit podle vašich specifických potřeb. Možnosti jsou nekonečné, zde je několik příkladů pro začátek:
Solar panels on the roof of a residential home

Rezidenční záložní systém a domácí úložiště energie

Žádné další výpadky proudu, i když dojde k výpadku sítě. Nechte slunce zaplatit váš účet za elektřinu

Solar panels in a field

Malé off-grid kliniky a nemocnice

Solární energie pro záchranu životů kdykoli a kdekoli.

Eco-farmer amidst his crops

Ekologické zemědělství off-grid

Rozvíjejte udržitelné podnikání s modulárním systémem, který roste spolu s ním.

Luxery eco-lodge

Luxusní chaty off-grid

Udržitelná energie pro útěk od světa bez starostí.

Jaký je rozdíl mezi záložním systémem, systémem pro ukládání energie a systémem off-grid?
Záložní systém napájí kritické zátěže po dobu očekávané odstávky. Systém pro ukládání energie napájí základní zátěž solární energií během dne a ukládá přebytečnou solární energii pro napájení večer a přes noc, což umožňuje vlastní spotřebu, síť pomáhá při napájení špičkových spotřebičů nebo ve dnech, kdy je zataženo. Systém off-grid napájí všechny zátěže 24 hodin denně 7 dní v týdnu na základě nejhorších scénářů, protože neexistuje žádná závislost na síti. Je možné začít se záložním systémem a stávat se stále více soběstačným.
How to power remote populations with micro- and nanogrids
Our off-grid products provide attractive business opportunities for Energy Access. From the smallest systems to powering communities or even entire villages: with Victron Energy you can power it all. See how unequalled reliability converts into secure investments.

Obvyklé off-grid systémy

Jak dosáhnout bezstarostnosti mimo síť.

Díky zpětné vazbě, kterou mezi sebou s našimi partnery a klienty máme, a desetiletím zvládání energetických výzev pomocí inovací, naše off-grid know-how a schopnosti znamenají, že můžeme zaručit Energii. Kdykoli. Kdekoli.

01

It’s not one thing that makes it all work.

Our modular, robust and connected off-grid systems have been proven to deliver unequalled reliability time and time again, even in the harshest of climates. It’s our unique combination of up-to-date hardware and software, intelligent monitoring Apps, our network of highly trained Authorised professionals and widespread repair centres that makes Victron systems unbeatable systems.

02

Nekvalitní energie.
Skvělá ochrana zátěží.

Generators or even the grid in some regions may provide bad quality power: voltage drops, or frequency shifts can negatively impact the lifespan of your appliances and thus your investments. Victron’s extremely resilient inverter/chargers protect your loads like a vault, monitoring the incoming power on all parameters. Our Professional duty inverters safely power sensitive electronics thanks to the pure Sine Wave. They come with a very high peak power performance so heavy machines and variable loads can be powered problem free.

03

Inteligentní monitorování znamená optimalizovaný systém

Monitorování je zásadní pro doladění a optimalizaci získávání a využívání energie na základě neustále se měnících okolností. S Victronem si můžete vyzkoušet sílu know-how na vlastní kůži. Prostřednictvím naší špičkové a bezplatné aplikace VictronConnect máte vždy dokonalou kontrolu nad svým systémem, ať jste kdekoli. S naší aplikací a VRM můžete monitorovat celý systém, měnit nastavení a včas odhalit potenciální problémy nastavením výstrah a alarmů.

04

Postavte to správně.
Konfigurace. Měřítko.

Victron’s off-grid abilities are simply unmatched, which gives our customers the ability to build, configure and scale a backup, ESS, or off-grid systems exactly to their wishes. From the smallest hut to the largest resorts, our off-grid systems start from 500W and can virtually provide unlimited power through parallel operation. Three or split phase operations are also possible. Our modular setup means you could start small and scale later to stay on par with rising power demands.

05

Otevřená architektura
znamená mít na výběr.

We believe that offering choice to our customers is crucial. Great efforts are made to ensure a deep and problem free integration with a long list of third party managed battery brands, AC-PV manufacturers and more. Managed batteries can be integrated through our GX devices in minutes. AC-PV inverters are supported directly after installing a software assistant on our inverters. We are proud to closely work together with many of the leading brands. The global recognition for our efforts only pushes us further, giving ‘seamless’ even more meaning.

06

Ostrovní (off-grid)
znamená místní odbornost

Každý off-grid systém je jiný a každá lokace představuje jedinečné výzvy. To je důvod, proč jsou autorizovaní odborníci společnosti Victron vyškoleni na nejvyšší úrovni know-how. Důležitá je také jejich místní odbornost. Je třeba vzít v úvahu všechny proměnné s ohledem na místní klima a místní náklady na solární panely, baterie atd. Proto je navrhování systému off-grid úkolem místních autorizovaných instalačních techniků společnosti Victron. To je důvod, proč naše celosvětová síť zajišťující opravy poskytuje rychlý servis i v těch nejvzdálenějších oblastech.

Read more
Read less

Soukromá elektrárna pro super dům s integrací domácí automatizace

Největší soukromá solární farma v Jižní Africe

Vlastní ostrov,
Vlastní napájení

Pětihvězdičkové ubytování na Safari: 3 fáze od Slunce

Off-grid Mountaintop Reggae studio

What if the grid can’t provide enough power for your beach house?
Solární zavlažování pomocí off-grid infrastruktury o celkovém výkonu 270 kVA
Jak minimalizovat závislost na generátorech a zvýšit bezpečnost napájení
Jak tento hybridní systém 135 kVA umožňuje působivý pobyt
Kopce ožívají zvukem hudby
Od společnosti Solarvest
Od společnosti Ecotrades Solar Power Systems
Od společnosti JKSolar Power House Inc.
Od společnosti Current Automation
Od společnosti Dodo
Zobrazit více Zobrazit více Zobrazit více Zobrazit více Zobrazit více
Blue arrow

Naše know-how znamená, že o podpoře něco víme.

Naše globální síť vysoce vyškolených distributorů, montážních firem a servisních partnerů je vždy po ruce. Tým společnosti Victron Energy, partneři a komunita jsou vždy na vaší straně, připraveni vám pomoci se vším, od základních rad, doporučení k instalaci, následné péči až po technickou podporu.

Díky zpětné vazbě, sdílení znalostí a informací inovujeme 24/7. Know-how nás a naše uživatele udržuje v chodu a zajišťuje návratnost investic a klid do budoucna.

Odborník společnosti Victron vysvětluje zákazníkovi funkčnost Instalační technik kontroluje provoz produktů Victron Energy Vedoucí dohlížející na instalaci solárních panelů
Connect to our off-grid know-how Navštivte náš blog

Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje nejnovější technologie pro zobrazení této části, zvažte použití moderního prohlížeče.

Kompatibilita baterie

Podívejte se, které spravované baterie lze bez problémů integrovat

Stáhněte si naši brožuru, kde naleznete příklady systémů off-grid, záložních systémů a systémů pro ukládání energie.
Stáhněte si ikonu
Systémy pro ukládání energie

Podívejte se na náš návod k návrhu a instalaci ESS.

Zobrazit více Carret icon
Robustní střídač / nabíječka

Střídač/nabíječka Multiplus-II GX se zabudovanou konektivitou

Technické informace

Zapojte vše správně s Wiring Unlimited

Nástroj pro systémové plánování

Zhruba spočítejte solární pole, velikost baterie a velikost střídače.

SmartSolar MPPT RS 48 V

Náš nejnovější vysokonapěťový regulátor MPPT pro velké solární panely dává MPPT solárním nabíječkám nový rozměr.

Stáhněte si naši brožuru

Podívejte se na všechny naše produkty záložních systémů a systémů off-grid a mnoho dalšího.

Vždy pod kontrolou

Vždy dokonalá kontrola díky VictronConnect a VRM

Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje nejnovější technologie pro zobrazení této části, zvažte použití moderního prohlížeče.

VictronConnect

Náhled v reálném čase, úplná kontrola.

Victron VRM

Pokročilá vzdálená konfigurace, monitorování a ovládání
Více informací
Náhled v reálném čase, úplná kontrola.
Rychle konfigurujte, monitorujte a diagnostikujte chytré produkty pomocí aplikace VictronConnect. Vzdálená funkce vám umožní připojit se k vašemu systému s podporou GX, ať jste kdekoli, takže můžete optimalizovat jeho výkon a předcházet problémům na dálku.
Uživatelské rozhraní VictronConnect Uživatelské rozhraní VictronConnect
Více informací
Pokročilá vzdálená konfigurace, monitorování a ovládání
Nabízí nejvyšší úroveň kontroly - nabízí preventivní údržbu i poprodejní servis. Je možné snadno vzdáleně monitorovat několik systémů, procházet objemná data a nastavit výstrahy, aby se zabránilo definitivnímu selhání systému.
Uživatelské rozhraní vzdálené správy Victron (VRM) Uživatelské rozhraní vzdálené správy Victron (VRM)

Zeptejte se svého místního dodavatele společnosti Victron Energy.

Máte dotaz ohledně produktu nebo si přejete nainstalovat systém na místě? Všichni naši dodavatelé jsou vyškoleni v tom, aby vaše potřeby přeměnili v robustní řešení.

Spolehněte se na naše celosvětové služby

Díky pečlivě vybrané a dobře vyškolené globální síti autorizovaných prodejců se naši zákazníci mohou spolehnout na rychlé obsluhování. Naše velká celosvětová síť také poskytuje rychlý servis i v těch nejvzdálenějších oblastech.