polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

VRM - Vzdálená správa

Sledujte, spravujte a optimalizujte svá zařízení Victron Energy na dálku a včas odhalte potenciální problémy pomocí výstražných zpráv a alarmů. S nejmodernějším řešením pro vzdálenou správu na této planetě budete mít nad svým systémem vždy úplnou kontrolu odkudkoli na světě.

VRM je zdarma a funguje se zařízeními GX, jako je Cerbo GX s připojením k internetu nebo s GlobalLink 520 pro menší systémy. 

Monitorování

Přehled v reálném čase. Kompletní kontrola

Sledujte stav nabití baterie, spotřebu energie, sklizeň energie ze solárních panelů, generátoru a sítě v reálném čase. Optimalizujte sklizeň a využití energie pomocí historických grafů a podrobných analytických zpráv. Odhalte potenciální problémy včas nastavením výstrah a jejich následným sledováním, abyste předešli naprostému selhání systému.

Správa

Instalujte kdekoli. Správa odkudkoli

Snadno zkontrolujte připojení k síti a teplotu baterie, zapněte střídač, (automaticky) spusťte/zastavte generátor nebo dokonce můžete nastavit období klidu, aby se generátor nespustil uprostřed noci. Přes portál VRM můžete změnit jakékoli nastavení, sledovat alarmy, provádět diagnostické kontroly a řešit problémy, ať jste kdekoli.

Optimalizace

Přizpůsobte se skutečnému životu v reálném čase

Vzhledem k neustále se měnícím okolnostem skutečného života off-grid je pro optimální výkon systému a jeho využití zásadní mít přehled a provádět akce založené na parametrech v reálném čase. S portálem VRM lze snadno nastavit inteligentní pravidla, takže systém může čelit skutečným problémům v reálném čase. Díky datovým přehledům mohou uživatelé off-grid přizpůsobit spotřebu energie tak, aby lépe vyvážili sklizeň energie, například používat spotřebiče s velkou spotřebou pouze tehdy, když je solární výnos dostatečný.

Proaktivní servisní služby

Mějte klid na duši, když jste off-grid

Díky know-how, které pohání naše propojené produkty, nabízí portál VRM nejvyšší úroveň kontroly. Můžete vzdáleně snadno monitorovat a spravovat více systémů. Návštěvy na místě již nejsou vždy nutné a lze je v případě potřeby lépe připravit. Pracovat s portálem VRM znamená nové obchodní příležitosti, jako jsou smlouvy o proaktivním servisu a údržbě pro instalační odborníky.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce