Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Zpět na výsledky

Načítání...

Na koho se obrátit

Naši prodejci různých typů

Díky své pečlivě vybrané síti prodejců nabízí společnost Victron Energy celosvětový servis. Usilujeme o to, abychom vám vždy mohli poskytnout ty nejlepší rady a servis. Všichni naši prodejci jsou vyškoleni v tom, aby vaše potřeby přeměnili v robustní řešení. Nejlepší osoba, kterou byste měli kontaktovat bude záviset na vašich současných a budoucích servisních potřebách.

Guy explaining Victron gear to someone else

Pro výběr toho správného řešení kontaktujte jednoho z našich dealerů

U společnosti Victron Energy naleznete jednu z nejširších nabídek produktů na trhu. Po celém světě máme více než 750 profesionálních dealerů, kteří vám poskytnou to nejlepší možné řešení, nehledě na obtížnost jeho zavedení.

Dealeři společnosti Victron Energy vám vždy rádi pomohou a jsou odhodláni vám poskytovat správné rady, i když se jedná o vice různých věcí. Dělají vše pro to, abyste byli stále spokojení a vaše investice byli v bezpečí i v nadcházejících letech.

O radu nebo rychlou kontrolu můžete požádat naše místní odborníky, včetně internetových obchodů*.

Proč Victron Energy?

Victron Energy má širokou škálu modulárních propojených produktů, které dodávají energii vždy včas. Zařízení Victron odpovídá svým specifikacím, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska očekávaného životního cyklu (pokud je používáno tak, jak bylo navrženo). Naše 5letá záruka a zásady spravedlivých a rychlých oprav znamenají, že vaše investice jsou chráněny a ve většině případů vás nezklamou.

Naše globální síť vysoce vyškolených distributorů, montážních firem a servisních partnerů je vždy po ruce. Vše od informací ohledně skladových zásob, doporučení k instalaci, následné péči až po technickou podporu. S týmem Victron Energy, jejich partnery a komunitou si můžete být vždy jisti, že síla know-how je na vaší straně.

Díky informacím, zpětné vazbě a sdílení znalostí inovujeme 24 hodin denně. Naše know-how udržuje nás i naše uživatele v chodu a zajišťuje návratnost investic do budoucna.

Poháněno našim know-how.