polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Zpět na výsledky

Načítání...

Na koho se obrátit

Naši prodejci různých typů

Díky své pečlivě vybrané síti prodejců nabízí společnost Victron Energy celosvětový servis. Usilujeme o to, abychom vám vždy mohli poskytnout ty nejlepší rady a servis. Všichni naši prodejci jsou vyškoleni v tom, aby vaše potřeby přeměnili v robustní řešení. Nejlepší osoba, kterou byste měli kontaktovat bude záviset na vašich současných a budoucích servisních potřebách.

Guy explaining Victron gear to someone else

Pro výběr toho správného řešení kontaktujte jednoho z našich dealerů

U společnosti Victron Energy naleznete jednu z nejširších nabídek produktů na trhu. Po celém světě máme více než 750 profesionálních dealerů, kteří vám poskytnou to nejlepší možné řešení, nehledě na obtížnost jeho zavedení.

Dealeři společnosti Victron Energy vám vždy rádi pomohou a jsou odhodláni vám poskytovat správné rady, i když se jedná o vice různých věcí. Dělají vše pro to, abyste byli stále spokojení a vaše investice byli v bezpečí i v nadcházejících letech.

O radu nebo rychlou kontrolu můžete požádat naše místní odborníky, včetně internetových obchodů*.

Proč Victron Energy?

Victron Energy má širokou škálu modulárních propojených produktů, které dodávají energii vždy včas. Zařízení Victron odpovídá svým specifikacím, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska očekávaného životního cyklu (pokud je používáno tak, jak bylo navrženo). Naše 5letá záruka a zásady spravedlivých a rychlých oprav znamenají, že vaše investice jsou chráněny a ve většině případů vás nezklamou.

Naše globální síť vysoce vyškolených distributorů, montážních firem a servisních partnerů je vždy po ruce. Vše od informací ohledně skladových zásob, doporučení k instalaci, následné péči až po technickou podporu. S týmem Victron Energy, jejich partnery a komunitou si můžete být vždy jisti, že síla know-how je na vaší straně.

Thanks to our customer feedback loop, data and knowledge sharing, we innovate 24/7. We are powered by know-how, it keeps us going and our users going - ensuring investment returns for years to come.

Poháněno našim know-how.