Polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- Místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,Zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Zpět na výsledky

Načítání...

Na koho se obrátit

Naši prodejci různých typů

Díky své pečlivě vybrané síti prodejců nabízí společnost Victron Energy celosvětový servis. Usilujeme o to, abychom vám vždy mohli poskytnout ty nejlepší rady a servis. Všichni naši prodejci jsou vyškoleni v tom, aby vaše potřeby přeměnili v robustní řešení. Nejlepší osoba, kterou byste měli kontaktovat bude záviset na vašich současných a budoucích servisních potřebách.

Guy explaining Victron gear to someone else

Pro výběr toho správného řešení kontaktujte jednoho z našich dealerů

U společnosti Victron Energy naleznete jednu z nejširších nabídek produktů na trhu. Po celém světě máme více než 750 profesionálních dealerů, kteří vám poskytnou to nejlepší možné řešení, nehledě na obtížnost jeho zavedení.

Dealeři společnosti Victron Energy vám vždy rádi pomohou a jsou odhodláni vám poskytovat správné rady, i když se jedná o vice různých věcí. Dělají vše pro to, abyste byli stále spokojení a vaše investice byli v bezpečí i v nadcházejících letech.

O radu nebo rychlou kontrolu můžete požádat naše místní odborníky, včetně internetových obchodů*.

Kde koupit?

Doporučujeme vybrat prodejce Victron Energy, který nejlépe odpovídá vašim současným a budoucím potřebám v oblasti servisu a podpory a specializuje se na určitý typ aplikace (např. lodě/vozidla).

Jaké služby mohu očekávat?

Maloobchod/eshop

Pokud máte dotazy týkající se produktu, specifikací, potřebujete poradit při nákupu, pomoc se základním návrhem systému nebo zákaznickou podporu, obraťte se na prodejce nabízející maloobchodní prodej a prodej prostřednictvím eshopu*.

Instalátor

Pokud chcete, aby byl systém nainstalován za vás, nebo potřebujete více než rady ohledně produktu a jeho základního návrhu, jako je (budoucí) instalace na místě, údržba a podpora nebo vyžadujete pokročilý systém (konfigurace), obraťte se na prodejce, který nabízí instalační služby.

Nákup a poradenství Maloobchodník/
Webový obchod
Instalátor
Product and purchase
advice
Přímý prodej
Základní návrh systému
Pokročilý návrh systému
or configurations
On-site installation and maintenance
* Při objednávání z internetových obchodů přímo vlastněných prodejci nebo při nákupu na internetových tržištích, jako je Amazon, Ebay nebo podobných obchodech od oficiálního distributora společnosti Victron Energy, je můžete kontaktovat a požádat o rychlou kontrolu nebo radu. Mějte však na paměti, že společnost Victron Energy neprodává přímo: vždy je do prodeje zapojen vyškolený distributor.

Jakou zákaznickou podporu mohu očekávat?

Pokud očekáváte, že nyní nebo v budoucnu budete potřebovat více než zákaznickou podporu první linie nebo podporu na místě, obraťte se na prodejce nabízející instalační služby.

V případě problémů navštivte naše support page nebo se obraťte na prodejce, u kterého jste produkt zakoupili. Prodejci jsou vyškoleni poskytovat zákaznickou podporu první linie a mohou vám pomoci problém vyřešit.

Nevíte, kde jste produkt zakoupili? Vytvořte service request abychom mohli zjistit původního prodejce na základě sériového čísla produktu a my vás s ním spojíme.

Podpora Maloobchodník/
Webový obchod
Instalátor
First line user support
Pokročilá zákaznická podpora
On-site support
Reklamace/servis

Podporu vždy požadujte od prodejce, u kterého jste produkt zakoupili.

Na koho se obrátit ohledně záruky nebo opravy?

Informace ohledně záruky a servisu vám poskytne prodejce. Nevíte, kde jste produkt zakoupili? Vytvořteservice request (požadavek na servis ), abychom mohli kontaktovat původního prodejce na základě sériového čísla produktu a my vás s ním spojíme

Want to become a Victron Professional?

Noví distributoři, prodejci, výrobci OEM nebo instalační pracovníci se mohou obrátit na Místní prodejní tým společnosti Victronve vašem regionu a zjistit, jaké možnosti nejlépe vyhovují vašim potřebám.

Man working on Victron equipment

Why Victron Energy?

Victron Energy has a wide range of modular connected products that deliver energy on time, every time. Victron equipment lives up to their specifications, both in terms of performance and expected life cycle (when used as designed). Our 5 year warranty and fair and fast repair policies mean your investments are protected and under most circumstances, won’t let you down.

Our global network of highly trained distributors, installers and service partners are always on hand to help. From stock advice, installation recommendations, after-care and technical support. With the Victron Energy team, their partners and community you can always be sure the power of know how is by your side.

Thanks to our customer feedback loop, data and knowledge sharing, we innovate 24/7. We are powered by know-how, it keeps us going and our users going - ensuring investment returns for years to come.

Powered by know how

Victron Energy
Energy. Anytime. Anywhere.