Polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- Místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,Zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Školení

Victron školení online (Victron Online Training) gives you the opportunity to learn at your own pace, and on demand. Each of the training videos has an exam to complement the lesson and you will be awarded a “Certificate of Completion” upon successfully finishing each exam. The lessons and exams are free and once you have registered you will be able to choose the best course for you, or complete all courses available. You can review the courses before signing up here.

Live in person Victron Events (Živé akce společnosti Victron) are also an invaluable source for Victron Product training. You will have the opportunity to meet with other practicing industry professionals and get hands on with equipment. Victron also offers Webináře které jsou vysílány živě a obvykle pod vedením manažera prodeje společnosti Victron.

Několik nahrávek z webinářů společnosti Victron jsou všem k dispozici v části Webinar Past Recordings (Nahrávky minulých webinářů)..

All Victron training requires a free Victron Professional account, which you can create here.

Webináře

Filtrovat podle jazyka

Hledáme vaši zemi.

Události

Filtrovat podle země

Hledáme vaši zemi.

Filtrovat podle jazyka

Hledáme vaši zemi.