Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 15/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9025 kWh
Split-cell: 9400 kWh
Poly: 9008 kWh
Perc: 9358 kWh

Podpora

Záruka a opravy

Po desetiletích zvládání energetických výzev prostřednictvím inovací víme, jak vytvořit širokou řadu robustních produktů, které si udrží výkon i v nejdrsnějších klimatických podmínkách. To v kombinaci s naší standardní 5letou zárukou vám poskytne klid na duši na další roky. A pokud se něco pokazí, buďte si jisti, že naše rychlé a poctivé servisní služby nabízené prostřednictvím naší celosvětové sítě prodejců jsou vám kdykoli k dispozici.
warranty

5letá záruka

Lze prodloužit na 10 let

Společnost Victron Energy nabízí standardní 5letou záruku na své produkty*. * Naši standardní 5letou záruku lze prodloužit na 10 let při přidáním 10 % k počáteční investici. Pro více informací kontaktujte svého prodejce nebo odešlete žádost o podporu při řešení problémů ohledně záruky. * nevztahuje se na naše baterie: na olověné baterie nabízíme 2 roky záruky a 3 roky na lithiové.

Opravy

Celosvětová síť zajišťující opravy

Naši autorizovaní prodejci jsou zodpovědní za poskytnutí pokynů pro rychlou a efektivní opravu. Mohou se spolehnout na naši velkou celosvětovou síť zajišťující opravy, která poskytuje rychlý servis i v těch nejvzdálenějších oblastech.