polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Podpora

Záruka a opravy

Po desetiletích zvládání energetických výzev prostřednictvím inovací víme, jak vytvořit širokou řadu robustních produktů, které si udrží výkon i v nejdrsnějších klimatických podmínkách. To v kombinaci s naší standardní 5letou zárukou vám poskytne klid na duši na další roky. A pokud se něco pokazí, buďte si jisti, že naše rychlé a poctivé servisní služby nabízené prostřednictvím naší celosvětové sítě prodejců jsou vám kdykoli k dispozici.
warranty

5letá záruka

Lze prodloužit na 10 let

Společnost Victron Energy nabízí standardní 5letou záruku na své produkty*. * Naši standardní 5letou záruku lze prodloužit na 10 let při přidáním 10 % k počáteční investici. Pro více informací kontaktujte svého prodejce nebo odešlete žádost o podporu při řešení problémů ohledně záruky. * nevztahuje se na naše baterie: na olověné baterie nabízíme 2 roky záruky a 3 roky na lithiové.

Opravy

Celosvětová síť zajišťující opravy

Our authorised dealers are responsible to provide you with instructions for a fast and efficient repair. They can rely on our large, worldwide repair network that covers even the most remote areas with a fast and fair service.