Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Námořní technika

Energie, která vás zavede na obzor i za něj.

Ať už se chystáte na krátkou rybářskou výpravu nebo plánujete plavbu přes oceán, budete potřebovat spolehlivý výkon, abyste si své dobrodružství užili naplno. Ale ve Victronu věříme, že spolehlivost nestačí. Místo toho věříme v Optimální energii. Podle našeho názoru loď potřebuje inteligentní rozvodnou síť, která se přizpůsobí všem problémům, s nimiž se můžete setkat. S bezkonkurenční spolehlivostí, bez námahy a kvalitně za příznivou cenu. Tomu říkáme Optimální energie.

Optimální energie pro každého

U Victron najdete celou řadu nejmodernějších produktů, které uspokojí jakoukoli poptávku. Každý z nich může být vyladěn podle vašich konkrétních potřeb. Možnosti jsou neomezené, ale zde je několik příkladů:

Typické námořní problémy

A jak je řešíme

Když se ocitneme námořníky na moři, víme, že námořní moc se skrývá uvnitř. Již 45 let úzce spolupracujeme s našimi klienty na vytváření ještě lepších námořních řešení.

01

Omezený pobřežní výkon,
maximální pohodlí

Po dlouhém dni plavby můžete chtít zapnout topení. Zapnout kávovar. Použít mikrovlnku. Než se nadějete, je spálena pojistka elektrického napájení. PowerAssist zabraňuje přetížení a používá baterii jako rezervu při špičkové spotřebě energie. A ani si toho nevšimnete.

02

Špatný výkon,
hladký provoz

V přeplněných přístavech můžete narazit na silné poklesy napětí v pobřežním zdroji. Některé generátory mají potíže s výrobou slušného střídavého proudu. Střídače / nabíječky Victron se těší pověsti extrémní odolnosti. Odstraní tyto problémy a přemění špatný výkon na dokonalý výkon.

03

Více energie,
menší generátor

Palivo může být velkou položkou ve vašem rozpočtu. Produkty Victron optimalizují využití generátoru a minimalizují jeho provozní dobu. Často se můžete dokonce rozhodnout pro menší generátor. To znamená, že šetříte náklady na instalaci, údržbu a palivo.

04

Suboptimální slunce,
optimální výnos solárního panelu

Solární panely v mořském prostředí s sebou přinášejí specifické problémy: kvůli takeláži je zde omezený prostor a stíny. Jejich výkon se neustále mění. Solární regulátory Victron používají extrémně rychlé sledování maximálního výkonu, aby z vašich panelů vymačkali každou kapku energie.

05

Ne vždy na lodi,
vždy dokonalá kontrola

Ať už jste na palubě nebo doma, vždy budete mít dokonalou kontrolu nad našimi připojenými inteligentními produkty. Okamžitě uvidíte, jaká je situace napájení. A problémy můžete dokonce řešit z domova.

Naše elektrické systémy nám umožňují zůstat mimo síť po delší dobu, zatímco pohodlně žijeme a pracujeme vzdáleně na palubě našeho plovoucího domu.

Vodotěsné nabíječky baterií a střídače DC / DC dělají konkurenční rybolov opravdu bezstarostným.

Při obeplouvání zeměkoule je zásadní mít na palubě obnovitelnou a spolehlivou energii.

Stødigova posádka
Leandri Language
Jon Sanders
Zakladatelé Arctic Lifeboat Initiative
Konkurenční lov okounů - Rybářská liga po celém světě
10krát obeplul planetu, zakladatel iniciativy No plastic oceans initiative
Zobrazit více Zobrazit více Zobrazit více

Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje nejnovější technologie pro zobrazení této části, zvažte použití moderního prohlížeče.

Ponořte se do světa námořní energie

Najděte svého místního prodejce

Naše dobře zavedená celosvětová síť místních odborníků společnosti Victron, kteří jsou ochotni vám pomoci najít optimální řešení.

Spolehněte se na naše celosvětové služby

Ve společnosti Victron považujeme za nezbytné, poskytnout našim zákazníkům služby a podporu rychle a kompetentně. To je důvod, proč naše celosvětová síť odborníků Victron nabízí nejvyšší úroveň technického know-how a je odhodlána provádět opravy co nejrychleji.

Takže můžete vyrazit nebo pokračovat v cestě kamkoli.