Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk

Použijte aplikaci VictronConnect pro konfigurování, monitorování a diagnostiku vašeho výrobku Victron. K dispozici pro systémy Android, iOS, Windows a macOS X.

Připojitelné k produktům řady Victron přes Bluetooth, USB a WiFi / LAN / Internet.

Monitorování

Náhled v reálném čase, úplná kontrola

Získejte prostřednictvím svého GX zařízení data v reálném čase a historická data jakéhokoli produktu Victron prostřednictvím Bluetooth, USB nebo místní sítě. VictronConnect funguje na vašem telefonu s iOS nebo Androidem, stejně jako na vašem notebooku s operačním systémem Windows nebo Mac, a to vše prostřednictvím intuitivního a čistého rozhraní.

Proroz

Ovládejte svá zařízení s lehkostí

Kromě monitorování můžete zařízení take ovládat. Pomocí aplikace VictronConnect můžete snadno řídit omezení vstupního proudu pobřežního zdroje nebo zapnout střídač. Spolu s naším chytrým hardwarovým klíčem VE.Bus je toto ideální uživatelské rozhraní pro kompletní systém RV nebo Marine Victron.

Konfigurace

Konfigurace

VictronConnect je perfektní nástroj pro instalační techniky. Mohou s ním rychle a efektivně nakonfigurovat systém hned po jeho zapojení.

Aktualizace firmwaru

Bezpečná a snadná aktualizace firmwaru

VictronConnect lze aktualizace fimwaru produktů Victron provést bezpečně, rychle a snadno. Není nutné připojení k internetu; a není třeba vybírat ani stahovat žádné soubory. Stačí se připojit k produktu.

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce