polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Professional vehicles

Pohání naše know-how.

Injured person put into an ambulance

Professional vehicles

Jak nejlépe pohánět svůj mobilní byznys?

Řešení je založeno na know-how. S více než 45 lety zkušeností jsme se naučili, jak vyvážit kvalitu a cenu, aniž bychom kdy museli ohrozit výkon. Naši zákazníci oceňují jistotu a spolehlivost, kterou naše řešení napájení poskytují. Vědí, že si nevybíráme tu nejméně složitou cestu, vědí, že naše rodinná firma je postavena na základech důvěry, na kterou se mohou vždy spolehnout.
Icon of a car
Osvědčené robustní automobilové technologie
Icon showing Victron products
Kompletní sortiment pro každou situaci
5 years warranty
5 let záruka na hardware
Icon of a lightbulb
45 let know-how
Icon of a globe
Celosvětová podpora
Tools in the back of a service van

Správné nástroje.

The right investment.

Správné nástroje pro danou práci si zaslouží správný integrovaný napájecí systém. Takový, který dělá přesně to, co potřebujete, když to potřebujete. Takový, který vždy splňuje své specifikace. Po 45 letech řešení problémů a vytváření inovací víme, co to znamená žít podle nejvyšších standardů. Naše znalosti v tomto odvětví nám dodávají důvěru v to, že budeme schopni zajišťovat spokojenost koncového uživatele, 5letou záruku a spolehlivé investice i v následujících letech.

Naprostá kontrola odkudkoli.

Všude nové příležitosti.

Customer using VictronConnect app

Whether your ‘tool' of choice is an ambulance, mobile traffic sign or TV-broadcast station, you always want to be in complete control of your power situation. Thanks to the know-how that powers our connected products, you can monitor your vehicles, optimise your systems and resolve challenges from our App from wherever you are. Our remote monitoring solutions offer new business opportunities for service professionals, such as pro-active service and maintenance contracts.

Řešení

S Victron Energy máte k dispozici jednu z nejširších řad napájecích zařízení pro napájení vašich geniálních výtvorů. Naše aktuální řešení řeší většinu typických automobilových problémů a lze je doladit podle vašich specifických potřeb. Možnosti jsou nekonečné, zde je několik příkladů pro začátek:

Typické automobilové problémy

A jak je řešíme.

Náš tým profesionálů zůstává vždy v úzkém kontaktu s našimi zákazníky. Za posledních 45 let jsme poznali automobilovou sílu ze všech stran. Tento úzký pracovní vztah pomohl vytvořit některá z nejlepších dnes dostupných řešení pro automobilový pohon.

01

Vždy zapnuté.
Vždy připravené.

Když sekundy mohou zachránit život, nelze podceňovat důležitost spolehlivého mobilního napájecího systému. Naše robustní systémy prokázaly, že znovu a znovu poskytují nepřekonatelnou spolehlivost. To je potvrzeno naším celosvětovým vedoucím postavením na trhu s napájecím zařízením pro sanitky. Celá naše modulární řada je postavena ve stejné kvalitě, takže pokud je vaším systémem sanitka nebo zmrzlinový vůz, s Victron Energy je vždy připraven do akce.

02

Špičkové výkony
Správně napájeno.

Profesionální elektrické nářadí může dočasně vyžadovat rázy špičkového výkonu, zvláště když se spouští. Všechny střídače Victron Energy Professional se dodávají s velmi vysokým špičkovým výkonem, v průměru dvojnásobným oproti specifikacím trvalého výkonu. Technologie Pure Sine Wave bezpečně napájí citlivou elektroniku, jako jsou počítače. To znamená, že můžete bez problémů napájet jakoukoli zátěž, kdykoli a kdekoli.

03

Chytré alternátory.
Chytřejší nabíjení.

Motory Euro 5/6 jsou novým standardem v obchodním vozovém parku a jsou dodávány s chytrými alternátory (s proměnným napětím), které řídí výkon na základě provozních podmínek vozidla. Díky tomu se nedaří nabíjet sekundární bateriový systém na použitelnou úroveň. Naše široká škála DC-DC nabíječek a produktů Smart BMS zajišťuje správné nabíjení jak olověných, tak lithiových servisních baterií, aniž by došlo k poškození chytrého alternátoru nebo baterií. Ve skutečnosti s Victron Energy můžete bezpečně propojit jakýkoli alternátor s jakoukoli servisní baterií.

04

Baterie.
Baterie s dlouhou životností.

Díky 45 letům zkušeností s vývojem baterií naše produkty nabízejí skvělou ochranu a maximální péči. Používají nejlepší adaptivní nabíjecí algoritmy pro baterie jakéhokoli druhu, výsledkem čehož je skvělá životnost. Victron Energy nabízí baterie profesionální kvality s vysokými výkonnostními charakteristikami, které jsou důkladně testovány. Naše technické listy nabízejí úplný obraz o výkonu a očekávané životnosti, což znamená, že nenarazíte na žádná investiční překvapení.

05

Suboptimální slunce,
optimální výnos solárního panelu.

Solární panely na vozidlech přicházejí se specifickými výzvami: prostor je často omezený a stíny se na silnici rychle mění. Proto se neustále mění i solární výkon. Solární regulátory Victron Energy používají ultra rychlé sledování maximálního výkonu k vymáčknutí každé kapky energie z vašich panelů. Solar udržuje vaše baterie připravené k akci a snižuje potřebu elektrické energie generované vaším motorem.

06

Více energie,
menší generátor

Palivo může být velkou položkou ve vašem rozpočtu. Produkty Victron Energy optimalizují využití generátoru a minimalizují jeho provozní dobu. Často se můžete dokonce rozhodnout pro menší generátor. To znamená, že šetříte náklady na instalaci, údržbu a palivo.

Read more
Read less

Smart BMS CL 12/100

Orion TR Smart DC-DC Charger

Bezpečně propojte jakýkoli alternátor s chytrými lithiovými bateriemi

Kompaktní systém správy baterie a integrovaný omezovač proudu v jednom

Bezpečně propojte jakýkoli alternátor s jakoukoli servisní baterií

Profesionální DC na DC adaptivní 3-stupňová nabíječka

Specs