polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Chladící doručovací dodávka

Udržujte zboží v chladu. Bez hluku.

Když dodáváte své oblíbené chlazené nebo mražené produkty, budete chtít mít bezproblémové řešení napájení, které vám umožní sledovat cestu a zároveň uchová jídlo dokonale vychlazené ke konzumaci. Stále více měst nyní požaduje vypínání motorů při parkování, některá města zakazují používání hlučných generátorů ve svých centrech. Řešením je možnost elektrického stand by nabízená mnoha výrobci. Když je motor vypnutý, servisní baterie napájí chladící zařízení, aby bylo zboží chlazené.

The Victron Energy modular system components allow cooling professionals to build a complete system that fits exactly to the required specifications and budget. The advantage of working with just one brand means having just one clear contact for upgrades or to resolve any rare issues that may occur. The global network of Victron Energy Professionals has over 45 years of experience and are ready, willing and able to translate your challenges into robust solutions that put the power of know-how right by your side.

Pohoda, žádný hluk, zelená energie.

V závislosti na objemu, který je třeba ochladit, nabízejí výrobci chladicích zařízení různé možnosti. Malé dodávky se mohou spolehnout na chladicí zařízení v elektrickém pohotovostním režimu, které je založeno na chlazení napájeným stejnosměrným proudem (12/24 V). Větší nákladní vozy nebo přívěsy jsou na tom lépe s pohotovostním chlazením na bázi střídavého proudu (110/230 V) kvůli komplikacím s kabeláží, které s sebou tyto spotřebiče s vysokou spotřebou přinášejí.

Prozatím předpokládejme, že navrhujeme stejnosměrný chladicí systém průměrné velikosti pro dodávku Mercedes Sprinter.

Denní spotřeba energie

1875 Wh

Požadavek na špičkový výkon

1000W

U tohoto příkladu

Denní spotřeba energie se vypočítá sečtením součtu všech spotřebitelů X, jak dlouho za den budou v provozu: 750 W x 2,5 hodiny v pohotovostním režimu z baterie. Pro výpočet požadovaného špičkového výkonu sečtěte všechny watty současně používaných spotřebičů.

Jasné volby

Návrh systému

Aspekty

Níže najdete vysvětlení některých z hlavních aspektů návrhu. Klikněte na otázku pro zobrazení doporučení od našich inženýrů.

 • 01

  Jaký typ a velikost servisní baterie je dostačující?

  Victron Energy nabízí několik možností pro servisní baterii, ale když je denní spotřeba energie extrémně intenzivní a superrychlé nabíjení je zásadní, jsou lithiové baterie zdaleka nejlepší volbou. Pokud jde o ekonomiku: Lithium má ve srovnání s olovem nižší náklady na cyklus díky životnosti cyklu ±3000 nabití/vybití při 70 % hloubce vybití a je extrémně lehké, což šetří palivo. Lithium má však také různé důsledky pro ostatní součásti systému, které jsou přímo připojeny k bateriím (nebo je spravují).
  Victron Energy nabízí baterie výjimečné kvality s vysokými výkonnostními charakteristikami, které jsou důkladně testovány. Naše technické listy nabízejí věrný obraz výkonu a očekávaných životních cyklů, což znamená, že nenarazíte na žádná investiční překvapení. Náš široký sortiment baterií

  Doporučeno odborníky

  Lithium 12,8V Smart 200Ah. This extremely compact and light box is packed with a staggering 2560 kWh of energy, more than enough to supply the 1.9k daily energy consumption, even when keeping 20% in reserve for life cycle reasons. In this case, the 750W cooling needed to be able to run for 2,5 hours per day in standby mode. Providing 5 hours of cooling in standby mode (assuming the cooling actually runs 50% of the time and the engine powers the cooling directly when driving). Thanks to the fast charging characteristics of Lithium, the battery can be fully charged by the engines’ two alternators in just over 2 hours when fully discharged. Since the cooling is powered again by the engine, all the available amps can be dedicated to battery charging. See also ‘Combining a smart alternator with a second, high powered alternator to fast charge a lithium service battery safely'.
 • 02

  Propojení chytrého alternátoru s druhým vysoce výkonným alternátorem pro bezpečné rychlé nabíjení lithiové servisní baterie.

  Zvládněte všechny výzvy, které přináší propojení (chytrých) alternátorů, startovacích a servisních baterií (lithiových nebo olověných) s naší širokou řadou DC-DC nabíječek, propojovačů baterií nebo produktů Smart BMS. Naše řešení jsou speciálně navržena pro vozidla a zajišťují, že jak olověné, tak lithiové servisní baterie mohou být správně nabity (vybity) bez poškození (chytrých) alternátorů nebo baterií.

  Správné řešení mimo jiné závisí především na kombinaci vašeho alternátoru (alternátorů) (chytrý nebo konvenční) a typu servisní baterie (olověná nebo lithiová). Neváhejte a požádejte o radu místního technika společnosti Victron Energy Najděte svého místního technika

  Omezení proudu ze 2 alternátorů o různých velikostech, aby nebyl nepřekročen maximální nabíjecí proud lithiové baterie.

  Díky tomu, že má lithium vlastnosti rychlého nabíjení, má zvolená lithiová baterie doporučený nepřetržitý nabíjecí proud 100 A (max 400 A, ale vzhledem k životnosti cyklu je doporučeno 100 A podle technického listu). Inženýři Mercedesu doporučují neodebírat více než 50 % trvalého nabíjecího proudu z 80 A chytrého alternátoru, který pak bezpečně dodává 40 ampér, což nestačí k využití plného potenciálu nabíjecího proudu baterie. Jediný dostupný vysoce výkonný alternátor, který se montoval do konkrétního motoru, byl neregulovaný s výkonem 180 A. Opět platí, že pouze při nepřetržitém používání 50 %, aby nedošlo k přetížení druhého alternátoru, je celková nabíjecí kapacita 130 A, což je dostatečné pro nabíjení startovací baterie a servisní baterie současně.

  Alternátor motoru: 40 A (80 A/2)
  Druhý alternátor: 90 A (180 A/2)
  Celková bezpečná kapacita nabíjení: 130 A

  Aby se zajistilo, že nebude překročen doporučený nabíjecí proud lithiové baterie (100 A) a alternátorů, je třeba použít omezovač proudu.

  Doporučeno odborníky

  2x Orion-Tr 12/12-18: K nabíjení servisní baterie pomocí standardního alternátoru motoru vyžaduje tato profesionální nabíječka DC-DC „Battery-to-Battery“ bezpečný nabíjecí proud z chytrého alternátoru. Ve skutečnosti jsou dvě nabíječky Orion zapojeny paralelně, aby vyhovovaly nabíjecímu proudu 40 A, který je dodáván přímo do servisní baterie prostřednictvím omezovače proudu Smart BMS.

  Aby bylo dosaženo maximálního nabíjecího potenciálu, ale nepřekročil se, musí být proud z obou alternátorů také získán v bezpečných mezích baterie (vyžadováno omezení proudu):

  Systém pro správu baterií BMS 12/200: pro omezení celkového nabíjecího proudu (také z vysoce výkonného alternátoru) a pro ochranu lithiové baterie před nadměrným nabitím (vybitím) je toto kompaktní a robustní řešení perfektní volbou pro systémy se zátěží do 200 A. Zařízení slučuje systém pro správu baterií, omezovač proudu, propojovač baterií a ochranu baterií do jednoho. Proto zařízení spravuje a nabíjí lithiovou baterii rychle a efektivně. Omezuje nabíjecí proud na bezpečnou zónu specifikací výstupu alternátoru, aby se zabránilo přehřátí nebo předčasnému opotřebení alternátoru a zabránilo nadměrnému vybíjení baterie.

 • 03

  Potřebujete k nabití lithiové baterie pobřežní napájení?

  Ačkoli je nepravděpodobné, že by toto konkrétní nastavení potřebovalo pobřežní napájení, kvůli nastavení duálního alternátoru je lepší být připraven na nejhorší možný scénář. Vestavěná nabíječka Blue Smart IP22 poskytuje nabíjecí proud 30 A na hodinu a nabije zcela vybitou baterii přes noc. Druhý nabíjecí výstup se také dobře postará o startovací baterii.

Profesionální výzvy?
Zeptejte se svého místního odborníka společnosti Victron Energy.

Počet možností pro každou komponentu je poměrně rozsáhlý. To je důvod, proč školíme odborníky Victron Energy, aby dokonale převedli vaše potřeby do robustních řešení. Cítí velkou odpovědnost vždy nabídnout to správné řešení (i když to může být někdy v rozporu s tím, co klienti zpočátku zamýšleli). Dělají vše pro to, abyste byli stále spokojení a vaše investice byli v bezpečí i v nadcházejících letech.
Always feel free to ask your local Victron Energy Professional
Odborník ze společnosti Victron stojící vedle auta vybaveným produkty Victron

It seems like your browser does not support the latest technologies. To see this section properly, consider using a modern browser.

Schéma systému

pro systémy s lithiovými bateriemi

Jak se výkonový profil promítne do robustního systému?

Načítání

Alternátory

Vozidla a lodě jsou vybaveny motorem (motory), které generují energii k pohybu, ale také generují elektrickou energii prostřednictvím alternátorů. Alternátory generují elektrickou energii se stejnosměrným proudem (DC) z mechanické energie, která se používá k ukládání energie do bateriového bloku nebo k přímému napájení DC zařízení.

Malé motory mívají malé alternátory, větší motory mívají větší alternátory, někdy jsou dokonce vybaveny (extra) vysokovýkonnými alternátory pro zvýšení výkonu. Vozidla, zejména s motory Euro 4/5, mohou být vybavena chytrými alternátory (s proměnným napětím), které řídí výkon na základě provozních podmínek vozidla. Díky tomu se nedaří nabíjet sekundární bateriový systém na použitelnou úroveň. Lithiové servisní baterie mohou silně zatěžovat alternátor motoru, který je pravděpodobně třeba chránit před přehřátím nebo předčasným opotřebením.

Bez ohledu na typ alternátoru vašeho motoru nebo servisní baterie, Victron Energy nabízí širokou škálu řešení pro bezpečné připojení jakéhokoli alternátoru k jakékoli baterii, aniž by došlo k poškození chytrého alternátoru nebo baterií. Další informace naleznete v našich technických listech. Podívejte se také do dokumentace výrobce, abyste zjistili, jaký výkon může váš alternátor poskytovat. S lithiovými servisními bateriemi a konvenčními nebo chytrými alternátory doporučujeme počítat s 50 % výstupní specifikace alternátoru, aby nedošlo k přetížení alternátoru.

Podívejte se na všechny nabíječky DC-DC Podívejte se na všechny naše propojovače baterií Podívejte se na všechny naše (chytré) BMS systémy

Systémy pro správu baterií

Battery management systems take excellent care of Lithium batteries, protecting the individual cells of LiFePO4 batteries against over voltage, under voltage and over temperature and will shut down or reduce charging (VE.Bus products only) or disconnect the loads when this occurs.

Victron Energy offers several BMS options, in general the VE.Bus BMS and smallBMS signal separate devices to disconnect the charging (Cyrix-Li, DC-DC chargers) or disconnect the loads (BatteryProtect), the other (Smart) BMS versions are designed for vehicles or boats and offer more ‘all-in one’ functionalities.

Podívejte se na všechny naše systémy pro správu baterií

Sledovače stavu baterií

Sledovač stavu baterií je jako „palivoměr“ pro vaši baterii. Zaznamenává, kolik energie je spotřebováno a nabito. Sledovač stavu baterií vypočítává stav nabití, zbývající kapacitu a čas do vybití. Napětí baterie neposkytuje přesnou indikaci o nabití baterie (zejména ne při zatížení). Sledovač stavu baterií ano.

Sledovače stavu baterií Victron Energy sledují historická data, jako je počet nabíjecích cyklů, nejhlubší vybití, nejvyšší napětí, nejnižší napětí a tak dále. Upozorní vás na kritické stavy, jako je nízké napětí nebo nízké nabití, a může dokonce vypnout celý zdroj napájení, aby nedošlo k drahému poškození baterie, nebo může spustit generátor.

Victron nabízí sledovače stavu baterií s nebo bez displeje, verze Smart vám umožní sledovat podrobná data a upravovat nastavení v naší bezplatné aplikaci VictronConnect. Podívejte se na všechny naše sledovače stavu baterií

BatteryProtect

Ochrana baterie BatteryProtect odpojí baterii od nevýznamných zátěží předtím, než se dostane pod přednastavenou úroveň (úplné vybití baterie by způsobilo její poškození) nebo dokud má ještě dostatek kapacity pro nastartování motoru.

To není vše, co múže BatteryProtect od společnosti Victron Energy nabídnout. Vestavěné zpoždění vypnutí zajišťuje, že životně důležitá elektronika není odpojena omylem, tj. když startování motoru způsobí krátký pokles napětí. Po dostatečném nabití baterie také automaticky vše znovu připojí.
BatteryProtect má dálkový vypínač, takže jej lze zapnout/vypnout pomocí BMS nebo vypínače. Inteligentní verze je programovatelná prostřednictvím aplikace VictronConnect.

Podívejte se na naši řadu modelů BatteryProtect

Nabíječky DC-DC:

DC-DC měniče nebo nabíječky baterií (měniče s vestavěným nabíjecím algoritmem) se používají v systémech dvou baterií, kde jsou (inteligentní) alternátor a startovací baterie kombinovány s provozní baterií (stejného nebo různého napětí) k jejich nabití. Mohou být také použity k nabíjení aplikací, které mají vyhrazené baterie (např. příďové trysky), nebo k napájení aplikací, které mají jiné napětí než servisní baterie.

Většinu nabíječek DC-DC lze použít ve 12 V nebo 24 V systémech a všechny jsou vhodné pro olověné i lithiové baterie. Některé modely nabíječek DC-DC lze paralelně zapojit, aby se zvýšil výstupní proud. Nabíječky DC-DC jsou dokonalým a bezpečným řešením pro nabíjení lithiových baterií z chytrých alternátorů (a olověných baterií).

Nabíjení lithiových baterií z alternátoru
Většinu alternátorů nelze přímo připojit k lithiovým bateriím. Lithiová baterie odebírá více proudu, než může alternátor dodat, což může vést k trvalému poškození alternátoru. Aby nedošlo k poškození alternátoru, je omezení proudu jednou z možností, jak udržet alternátor v bezpečné zóně.

Victron nabízí několik řešení k vyřešení tohoto problému, z nichž jedním jsou DC-DC měniče:

 • DC-DC converters act as a current limiter between the alternator and the battery: the battery can be safely charged without blowing up the alternator.
 • Victron also offers alternative solutions for dual battery systems powered by alternators. Some (smart) BMS products physically limit the current drawn from the alternator, in other systems, battery combiners might be a solid option. See the datasheets for more info.
Podívejte se na náš sortiment měničů DC/DC

DC elektronika

DC zařízení je navrženo tak, aby pracovalo přímo s proudem vycházejícím z baterie (stejnosměrný proud). Zejména vozidla a lodě mohou mít na palubě (mnoho) DC zařízení (jako jsou ovládací panely, světla, navigační zařízení, autopilot, hloubkové sondy atd.).

Některé menší systémy mimo síť mohou běžet pouze na stejnosměrný proud, s 12 V světly, televizory nebo ledničkami. Větší systémy mohou kombinovat AC a DC spotřebiče.

V každém případě je důležité chránit baterii před nadměrným vybitím, za tímto účelem Victron nabízí „BatteryProtect“.

Servisní baterie

Servisní baterie uchovává energii pro spotřebitele systému a poskytuje autonomní napájení zejména ve chvílích, kdy vstupní zdroje napájení nejsou (plně) dostupné.

Victron Energy nabízí několik bateriových technologií, všechny navržené pro profesionální výkon, spolehlivost a dlouhou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách. Dodávají se s 2letou celosvětovou zárukou a naše technické listy nabízejí věrný obraz výkonu a očekávaných životních cyklů, což znamená, že nenarazíte na žádná investiční překvapení.

I když je na výběr z více technologií, hlavní volba je mezi olověnými a lithiovými bateriemi, což závisí hlavně na požadovaném výkonu, ceně za cyklus a fyzikálních aspektech (velikost/hmotnost).

 • Olověnou baterii zvolte, když splňuje následující:
 • Příležitostné použití
 • Nižší pořizovací náklady
 • Hmotnost a prostor nejsou problém
 • Normální nabíjení
 • Vyberte lithiovou, když:
 • Používáte denně
 • Má nižší náklady na cyklus
 • Je třeba brát v úvahu hmotnost a prostor
 • Rychlé nabíjení

Servisní baterie

Servisní baterie uchovává energii pro spotřebitele systému a poskytuje autonomní napájení zejména ve chvílích, kdy vstupní zdroje napájení nejsou (plně) dostupné.

Victron Energy nabízí několik bateriových technologií, všechny navržené pro profesionální výkon, spolehlivost a dlouhou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách. Dodávají se s 2letou celosvětovou zárukou a naše technické listy nabízejí věrný obraz výkonu a očekávaných životních cyklů, což znamená, že nenarazíte na žádná investiční překvapení.

I když je na výběr z více technologií, hlavní volba je mezi olověnými a lithiovými bateriemi, což závisí hlavně na požadovaném výkonu, ceně za cyklus a fyzikálních aspektech (velikost/hmotnost).

 • Olověnou baterii zvolte, když splňuje následující:
 • Příležitostné použití
 • Nižší pořizovací náklady
 • Hmotnost a prostor nejsou problém
 • Normální nabíjení
 • Vyberte lithiovou, když:
 • Používáte denně
 • Má nižší náklady na cyklus
 • Je třeba brát v úvahu hmotnost a prostor
 • Rychlé nabíjení

Startovací baterie

Ke spuštění motoru (motorů) jsou potřeba startovací baterie. Tyto baterie jsou navrženy tak, aby se vypořádaly s velkým vybíjecím proudem a měly jinou technologii než servisní baterie. Aby se zabránilo náhodnému vybití startovací baterie, měla by být vždy izolována od servisních baterií. Victron Energy nabízí několik řešení pro různé typy systémů.

Victron Energy nabízí několik propojovačů baterií. K dispozici jsou také komplexnější způsoby, jak bezpečně připojit startovací a servisní baterii, včetně připojení propojovače baterií k BMS, produktům „vše v jednom“ Smart BMS nebo nabíječkám DC-DC. Tyto mohou nabídnout více možností ovládání a konfigurace, zejména k ochraně neregulovaných alternátorů před přehřátím a lithiových baterií před nadměrným nabíjením (vybíjením).

Podívejte se na všechny naše propojovače baterií Podívejte se na všechny nabíječky DC-DC Podívejte se na všechny naše (chytré) BMS systémy

VictronConnect

Všechny chytré produkty Victron Energy lze monitorovat a ovládat z dlaně vaší ruky. Stačí se připojit k aplikaci VictronConnect přes Bluetooth a budete mít přímý přístup k údajům o výkonu vašeho systému. Můžete také snadno měnit nastavení, zapínat nebo vypínat zařízení a mnoho dalšího.

Neinteligentní zařízení s portem VE.Direct se také mohou stát chytrými pomocí VE.Direct Bluetooth Smart dongle

Je také možné monitorovat a ovládat váš systém na dálku. Funkce VictronConnect-Remote umožňuje vzdálený přístup k produktům Victron s rozhraním VE.Direct prostřednictvím produktu GX přes online portál VRM. Tato výkonná funkce umožňuje úplnou konfiguraci a monitorování produktu prakticky odkudkoli na světě pomocí aplikace VictronConnect. Uživatelské rozhraní je stejné, jako by byly produkty připojeny lokálně pomocí Bluetooth nebo kabelového rozhraní VE.Direct přes USB.

Další informace naleznete v návodu VictronConnect Podívejte se na naše zařízení GX
Specifikace systému
Zde je naše doporučení pro chladicí dodávku na bázi lithiové servisní baterie.

Chcete-li, aby se vám tabulka a celá sekce zobrazovala správně, zvažte použití moderního prohlížeče.

Spotřeba energie
Očekávaní spotřebitelé energie:
Thermoking B-100 (750 W x 2,5 h/den v pohotovostním režimu)
Požadovaná denní spotřeba energie:
1875 Wh
Požadovaný špičkový výkon:
1000 W
Skladování
Service battery:
Lithium 12,8 V Smart 200 Ah
Ochrana baterie
Systém pro správu baterií BMS 12/200
Tento BMS má vestavěnou funkci BatteryProtect a je připojen k - mínusu, je nutné izolovat DC zátěže.
Výroba
Nabíjení servisní baterie přes alternátor motoru (viz vysvětlení zde)
Výchozí alternátor:
90 ampér*
Bezpečný výstup 50 %
* Viz technický list výrobce.
Nabíjení lithiových baterií:
2x nabíječka Orion-Tr Smart 12/12-18, izolovaná
Paralelně zapojené DC-DC nabíječky dodávají do sledovače stavu baterií Smart BMS 12/200 nabíjecí proud ±40 A.
Nabíjení servisní baterie přes druhý alternátor (viz vysvětlení zde)
Výchozí výstup alternátoru:
130 ampér*
Bezpečný výstup 50 %
* Přesné údaje naleznete v údajích od výrobce.
Nabíjení lithiových baterií:
Systém pro správu baterií BMS 12/200
BMS spravuje baterii, funkce omezení proudu chrání druhý alternátor a zároveň odebírá energii z měničů DC-DC.
Sledování
Sledovač stavu baterií:
Sledovač stavu baterií SmartShunt 500 A nebo
BMV 712
Pracuje s VictronConnect
Zobrazit úplný seznam Šipka směřuje dolů
Zobrazit úplný seznam Šipka směřuje dolů

Proč Victron Energy?

Správné produkty pro požadovanou práci

Protože jste stále na cestách, budete chtít spolehlivá, ale nákladově efektivní řešení, která vám budou dodávat energii po mnoho let. Je důležité, abyste si mohli vybrat napájecí zdroje, které přesně odpovídají vašim potřebám a jsou věrné svým specifikacím, takže vás nezklamou. Victron Energy má širokou škálu modulárních propojených produktů, které zůstávají věrné svému slibu. Jsou poháněny know-how, díky 45 letům zvládání energetických výzev prostřednictvím inovací.

Ikona 45 let Victron Energy
Lithiové baterie

Proč Victron Energy?

Vždy zapnuté. Vždy připravené.

Naše robustní systémy prokázaly, že znovu a znovu poskytují nepřekonatelnou spolehlivost. To je potvrzeno naším celosvětovým vedoucím postavením na trhu s napájecím zařízením pro sanitky, což ilustruje bezpočet příběhů 40+ let starých střídačů Victron Energy, které stále dělají to, k čemu byly vyrobeny.

Sanitka

Proč Victron Energy?

Spolehlivost zajišťuje dlouhou životnost

Při rozhodování o investicích do napájení mohou být výpočty založené čistě na ceně zavádějící. Jejich skutečný výkon a očekávaná životnost jsou stejně důležité. Zařízení Victron Energy dostojí svým specifikacím, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska očekávaného životního cyklu (pokud jsou používána k čemu byla navržena). Naše 5letá záruka a zásady spravedlivých a rychlých oprav znamenají, že vaše investice jsou chráněny a ve většině případů vás nezklamou.

let záruka
Odborník ze společnosti Victron ukazuje zákazníkovi aplikaci VictronConnect

Proč Victron Energy?

Profesionální výzvy. Přijímáme!

Bez ohledu na to, co pohání elektroniku vašich vozidel nebo sadu nástrojů, kterou si pro tuto práci přinášíte, má společnost Victron Energy jednu z nejširších řad napájecích zařízení na trhu, která pohání vaše geniální díla. Výhoda spolupráce pouze s jednou značkou, která to vše pokrývá, znamená mít pouze jeden kontakt pro upgrady nebo řešení jakýchkoli vzácných problémů, které se mohou vyskytnout. Naše globální síť odborníků Victron Energy je vyškolena na základě 45 let zkušeností s řešením problémů. Mohou převést vaše požadavky do robustních řešení se kterými budete spokojení a vaše investice budou v bezpečí po mnoho let.

Odborník ze společnosti Victron stojící vedle zařízení Victron v zadní části auta

Proč Victron Energy?

Profesionální vozidla
poháněno know-how

Podívejte se, jak řešíme typické automobilové výzvy
Motor poháněn
Ikona šipky
Drive through our Professional vehicles know-how

Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje nejnovější technologie pro zobrazení této části, zvažte použití moderního prohlížeče.

Smart BMS CL 12/100

Bezpečně propojí jakýkoli alternátor s chytrými lithiovými bateriemi.

Podívejte se na řadu oblíbených schémat automobilového systému
Download our booklet
Stáhněte si ikonu
Detailní porovnání

Pohled odborníků: lithiové nebo AGM baterie?

Zobrazit více Carret icon
Nabíječka DC-DC

Profesionální nabíjení servisní baterie s Orion-TR Smart.

Victron Professional

Přihlaste se na příští školení nebo seminář ohledně dopravních vozidel.

Stáhněte si naši brožuru

Podívejte se na všechny naše produkty pro profesionální vozidla a mnoho dalšího.

Victron connect

Statistiky v reálném čase a úplná kontrola pomocí naší aplikace VictronConnect

Příklady řešení od našich partnerů

Navštivte náš blog

Najděte svého místního prodejce

Naše dobře zavedená celosvětová síť místních odborníků společnosti Victron, kteří jsou ochotni vám pomoci najít optimální řešení.

Spolehněte se na naše celosvětové služby

Ve společnosti Victron považujeme za nezbytné, poskytnout našim zákazníkům služby a podporu rychle a kompetentně. To je důvod, proč naše celosvětová síť odborníků Victron nabízí nejvyšší úroveň technického know-how a je odhodlána provádět opravy co nejrychleji.

So you can start or continue your journey, wherever you're headed.