Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Náklaďák

Znovu na cestě.
Co nejpohodlněji.

Když se prostě nemůžeš dočkat, až se zase vydáš na cestu,
vidět věci, které už možná nikdy neuvidíš,
potřebuješ, aby život na palubě byl co nejpohodlnější.

Kdo odolá čerstvé uvařené kávě nebo teplému jídlu podávanému přímo v kabině? Není divu, že existuje stále větší poptávka po výkonové elektronice na palubě kamionu, která dokáže napájet kompletní „kuchyňské“ spotřebiče. Jakmile se znovu vydáte na cestu, budete chtít, aby všechno proběhlo bez potíží. To je důvod, proč je naše široká řada uživatelsky přívětivých produktů vyrobených na cesty s profesionální kvalitou, která je poháněna 45 lety inovací a řešení problémů.

Takže, kdo se nemůže dočkat, až se znovu vydá na cestu?

Navrženo tak, aby poskytovalo bezproblémové napájení.

Stvořeno pro silnici.

Ať je váš život za volantem pohodlnější. Od nabíjení notebooku až po napájení kompletní mobilní kuchyně vám modulární systémové komponenty Victron Energy umožňují postavit kompletní systém přesně podle vašich specifikací a rozpočtu. Prozatím předpokládejme, že navrhujeme pohodlný život na cestách s vestavěnou mikrovlnnou troubou (900 W), kávovarem (1000 W), nabíječkou notebooku (80 W) a 24 V 40 W šuplíkovou lednicí.

Denní spotřeba AC

890 Wh

Denní spotřeba DC

480 Wh

Požadavek na špičkový výkon střídavého proudu

1200W

U tohoto příkladu

Denní spotřeba energie se vypočítá sečtením součtu všech spotřebičů X, kolik času budou za den v provozu. Pro výpočet požadovaného špičkového výkonu sečtěte všechny watty současně používaných spotřebičů.

Jasné volby

Návrh systému

Aspekty

Níže najdete vysvětlení některých z hlavních aspektů návrhu. Klikněte na otázku pro zobrazení doporučení od našich inženýrů.

 • 01

  Který střídač (velikost) je efektivním řešením s ohledem na náklady?

  Řada střídačů Phoenix, vyvinutá pro profesionální provoz, je dokonalým nákladově efektivním řešením pro systémy, kde není nutné nabíjení na pevnině. Technologie Pure Sine Wave bezpečně napájí citlivou elektroniku, jako jsou počítače, vysoký špičkový výkon umožňuje vysoké spouštěcí proudy, takže můžete bez problémů napájet jakoukoli zátěž. Široká řada střídačů Phoenix zahrnuje mnoho modelů, což vám umožní efektivně vybrat správný střídač, který bude vyhovovat požadavkům na (špičkový) výkon vašeho systému.
  Střídače převádějí stejnoměrné napětí 24 V na střídavé napětí 230 V. Střídače by měly být dimenzovány tak, aby nepřetržitě zvládaly průměrné zatížení a měly by odpovídat očekávanému špičkovému proudu. Podívejte se na všechny naše střídače / nabíječky

  Doporučeno odborníky

  Střídač Phoenix 24/1200 VE.Direct: očekávaná potřeba trvalého výkonu 900 W pro mikrovlnnou troubu není pro střídač 1200 VA žádný problém, stačí také k napájení notebooku a kávovaru současně (mikrovlnka a kávovar se v tomto případě nepoužívají současně, abyste ušetřili peníze za větší model). Tento model je dostatečně velký, aby kompenzoval snížení teploty střídače při vyšších teplotách (v kabině) v létě. Elektronika dodávek je založena na 24 V, je doporučeno udržovat i servisní baterii a střídač na 24 V.
  1. Pomocí volitelného klíče VE.Direct to Bluetooth Smart lze střídač Phoenix VE.Direct konfigurovat a monitorovat pomocí bezplatné aplikace VictronConnect.
  2. Systémy s výrazně vyšší denní spotřebou energie nebo systémy, které se spoléhají na kratší „čas motoru“, se nemusí plně spolehnout na nabíjení alternátorem motoru, a proto mohou vyžadovat (přes noc) dobíjení z pevniny, zejména při použití olověných servisních baterií, kde plné nabití trvá déle než u lithiových baterií. Zde může být lepší volbou kombinace střídače / nabíječky MultiPlus.
 • 02

  Můžete použít startovací baterii pro AC napájení? Nebo jakou servisní baterii potřebujete?

  Denní výkonový profil této dodávky nelze odebrat ze startovací baterie bez rizika jejího vybití, proto je zapotřebí přídavná servisní baterie. Victron Energy nabízí více možností pro servisní baterii, ale hlavní volba je mezi olověnou a lithiovou baterií, která závisí především na předpokládaných požadavcích na výkon, ceně za cyklus a fyzických aspektech (velikost/hmotnost). Volba technologie baterií také vede k různým důsledkům pro ostatní součásti systému, které jsou přímo připojeny k bateriím (nebo je spravují).

  Obecně používejte lithium, když je denní potřeba energie extrémně intenzivní, když je nezbytné superrychlé nabíjení nebo když existují hmotnostní či prostorové limity. Lithium má také nižší náklady na cyklus. Olověné baterie mají nižší počáteční náklady a jsou ideální pro běžné, méně náročné výkonové profily a tam, kde hmotnost a prostor nehrají roli. Výše uvedené je pravděpodobně poněkud zkráceným shrnutím pro 45 eté know how ve vývoji baterií, pro více informací se podívejte na naše podrobné vysvětlení.

  Victron Energy nabízí baterie výjimečné kvality s vysokými výkonnostními charakteristikami, které jsou důkladně testovány. Naše technické listy nabízejí věrný obraz výkonu a očekávaných životních cyklů, což znamená, že nenarazíte na žádná investiční překvapení. Náš široký sortiment baterií
  Těžký výběr... Lithium nebo olovo?

  Doporučeno odborníky

  2x 12 V baterie AGM s hlubokým cyklem 165 Ah. Vzhledem k tomu, že na palubě tohoto kamionu nejsou žádná prostorová ani hmotnostní omezení a zátěže nejsou extrémně náročné ani se nepoužívají celý den, den za dnem, mohou dvě v sérii zapojené 12 voltové baterie AGM 165 Ah s hlubokým cyklem snadno tyto zátěže napájet. Lithium by bylo lepší alternativou tam, kde jsou i náročné zátěže, které jsou intenzivně využívány, ale s vyššími počátečními náklady na baterii a související komponenty to není nejlevnější varianta.

  Jako orientační pravidlo pro dimenzování baterií počítáme s dvojnásobnou denní spotřebou energie u olověných baterií kvůli jejich 50 % bezpečné vybíjecí kapacitě a zhruba 20 % ponecháme v rezervě pro lithiové baterie. Vyberte model z naší nabídky, který je tomuto nejblíže a pro jistotu zaokrouhlete ampéry nahoru.
 • 03

  Bezpečné propojení servisních baterií s (chytrými) alternátory a startovacími bateriemi

  Zvládněte všechny výzvy, které vám přijdou do cesty propojením (chytrých) alternátorů, startovacích a servisních baterií (lithných nebo olověných) s naší širokou řadou nabíječek DC-DC, propojovačů baterií nebo systémů pro správu baterií Smart BMS. Naše řešení jsou speciálně navržena pro vozidla a zajišťují, že olověné i lithiové servisní baterie lze správně nabíjet, aniž by došlo k poškození chytrého alternátoru nebo baterií.
  Správné řešení mimo jiné závisí především na kombinaci vašeho alternátoru (alternátorů) (chytrý nebo konvenční) a typu servisní baterie (olověná nebo lithiová).

  Doporučeno odborníky

  Cyrix-ct 12/24-230. Tento kamion nemá alternátor s proměnným napětím (chytrým), takže Cyrix je perfektní volbou. Tento vysoce výkonný reléový inteligentní propojovač baterií upřednostní nabíjení startovací baterie, a když je plně nabitá, jeho relé umožní nabíjení 24 V servisní baterie nabíjecím proudem, který je přirozeně odebírán z baterie, až do max. 230 A, což je víc než dost. Cyrix je dimenzován tak, aby byl větší než maximální výkon alternátorů.
  Pokud má nákladní automobil chytrý alternátor (proměnné napětí), nabíječka DC-DC nebo v případě lithia, (chytré) zařízení BMS může být tou správnou volbou, další informace naleznete v technických listech.
 • 04

  Potřebujete pobřežní napájení k nabití servisní baterie?

  Ačkoli je nepravděpodobné, že by toto konkrétní nastavení potřebovalo pobřežní napájení, vzhledem k tomu kolik hodin kamion ujede denně, je lepší být připraven na nejhorší, jako je možnost nabít startovací baterii v případě nouze.

  Doporučeno odborníky

  Nabíječka baterií Blue Smart IP22 12/30 (3). Vestavěná nabíječka Blue Smart IP22 poskytuje nabíjecí proud 30 A na hodinu a nabije zcela vybitou baterii přes noc. Druhý nabíjecí výstup se také dobře postará o startovací baterii.

Profesionální výzvy?
Zeptejte se svého místního odborníka společnosti Victron Energy.

Počet možností pro každou komponentu je poměrně rozsáhlý. To je důvod, proč školíme odborníky Victron Energy, aby dokonale převedli vaše potřeby do robustních řešení. Cítí velkou odpovědnost vždy nabídnout to správné řešení (i když to může být někdy v rozporu s tím, co klienti zpočátku zamýšleli). Dělají vše pro to, abyste byli stále spokojení a vaše investice byli v bezpečí i v nadcházejících letech.
Always feel free to ask your local Victron Energy Professional
Odborník ze společnosti Victron stojící vedle auta vybaveným produkty Victron

It seems like your browser does not support the latest technologies. To see this section properly, consider using a modern browser.

Schéma systému

pro systém na bázi olověných baterií

Jak se výkonový profil promítne do robustního systému?

Načítání

AC zařízení (jednofázové)

Každý „domácí“ spotřebič nebo „vysoce výkonný nástroj“, který byste očekávali doma nebo v práci, lze také nalézt v nezávislých energetických systémech. Všechna tato zařízení potřebují ke svému provozu střídavý proud (230 V nebo 110 V).

Některá z těchto zařízení, jako jsou počítače, mohou být citlivá na kvalitu změněného napětí (špatný střídavý proud z pobřežního zdroje nebo generátoru může tuto kvalitu negativně ovlivnit). Motorem poháněná zařízení nebo zařízení generující teplo mohou vyžadovat vysoký spouštěcí proud. Všechny naše střídače produkují čistou sinusovou vlnu, i když kvalita střídavého vstupu není moc dobrá, což zajišťuje, že citlivé zátěže mohou být napájeny a využívat špičkový výkon obecně 2x jmenovité kapacity střídačů pro napájení i těch nejtěžších zátěží, nebo v podstatě jakékoli zátěže bez problému.

Příklady AC zařízení:

 • Heavy duty tools such as a drilling machine or a jigsaw
 • Computers
 • Phone chargers
 • Fridge and freezer
 • Lights
 • Coffee machine
 • Microwave
 • or basically any AC powered device you can think of.

Alternátory

Vozidla a lodě jsou vybaveny motorem (motory), které generují energii k pohybu, ale také generují elektrickou energii prostřednictvím alternátorů. Alternátory generují elektrickou energii se stejnosměrným proudem (DC) z mechanické energie, která se používá k ukládání energie do bateriového bloku nebo k přímému napájení DC zařízení.

Malé motory mívají malé alternátory, větší motory mívají větší alternátory, někdy jsou dokonce vybaveny (extra) vysokovýkonnými alternátory pro zvýšení výkonu. Vozidla, zejména s motory Euro 4/5, mohou být vybavena chytrými alternátory (s proměnným napětím), které řídí výkon na základě provozních podmínek vozidla. Díky tomu se nedaří nabíjet sekundární bateriový systém na použitelnou úroveň. Lithiové servisní baterie mohou silně zatěžovat alternátor motoru, který je pravděpodobně třeba chránit před přehřátím nebo předčasným opotřebením.

Bez ohledu na typ alternátoru vašeho motoru nebo servisní baterie, Victron Energy nabízí širokou škálu řešení pro bezpečné připojení jakéhokoli alternátoru k jakékoli baterii, aniž by došlo k poškození chytrého alternátoru nebo baterií. Další informace naleznete v našich technických listech. Podívejte se také do dokumentace výrobce, abyste zjistili, jaký výkon může váš alternátor poskytovat. S lithiovými servisními bateriemi a konvenčními nebo chytrými alternátory doporučujeme počítat s 50 % výstupní specifikace alternátoru, aby nedošlo k přetížení alternátoru.

Podívejte se na všechny nabíječky DC-DC Podívejte se na všechny naše propojovače baterií Podívejte se na všechny naše (chytré) BMS systémy

Propojovače baterií

Propojovače baterií se používají k bezpečnému paralelnímu propojení startovací baterie a servisní baterie.
Propojovač baterií umožní nabíjení servisní baterie při běžícím motoru (při předem nastaveném napětí). Servisní baterie bude odpojena od startovací baterie, když napětí klesne pod udržovací úroveň, čímž se zabrání jejímu vybití zátěží běžící mimo servisní baterii. Victron Energy nabízí několik modelů a velikostí propojovačů baterií, záleží na typu vašeho systému, který pro vás bude nejlepší.

Nouzové startování: v případě poruchy startovací baterie umožňují některé propojovaše baterií nastartování motoru ze servisní baterie, více informací naleznete v technických listech. Project-Id-Version: Victron Energy website Language: cs MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com

Jako alternativu k použití propojovače baterií mohou další možnosti zahrnovat více možností ovládání a konfigurace, zejména k ochraně neregulovaných alternátorů před přehřátím a lithiových baterií před nadměrným nabájením (vybíjením). K propojení olověných baterií lze zvážit DC-DC nabíječky. Pro lithiové servisní baterie jsou k dispozici nabíječky DC-DC, speciální propojovače lithiových baterií (které lze připojit k BMS) nebo produkty Smart BMS vše v jednom.

Podívejte se na všechny naše propojovače baterií Podívejte se na všechny naše nabíječky DC-DC Podívejte se na všechny naše systémy (chytré) BMS

BatteryProtect

Ochrana baterie BatteryProtect odpojí baterii od nevýznamných zátěží předtím, než se dostane pod přednastavenou úroveň (úplné vybití baterie by způsobilo její poškození) nebo dokud má ještě dostatek kapacity pro nastartování motoru.

To není vše, co múže BatteryProtect od společnosti Victron Energy nabídnout. Vestavěné zpoždění vypnutí zajišťuje, že životně důležitá elektronika není odpojena omylem, tj. když startování motoru způsobí krátký pokles napětí. Po dostatečném nabití baterie také automaticky vše znovu připojí.
BatteryProtect má dálkový vypínač, takže jej lze zapnout/vypnout pomocí BMS nebo vypínače. Inteligentní verze je programovatelná prostřednictvím aplikace VictronConnect.

Podívejte se na naši řadu modelů BatteryProtect

VE.Direct Bluetooth Smart dongle

VE.Direct to Bluetooth Smart dongle vám umožňuje sledovat kompatibilní zařízení prostřednictvím bezplatné aplikace VictronConnect prostřednictvím připojení přes Bluetooth. Sledované údaje zahrnují stav baterie, napájení solárního panelu a další.

Dongle je schopen číst data ze všech produktů vybavených portem VE.Direct, jako jsou sledovače stavu baterií řady BMV-70x, střídače Phoenix s portem VE.Direct, solární regulátory nabíjení MPPT.

Nabíječky

Battery chargers recharge batteries (DC) when plugged into shore power (AC).
At the same time the Victron Energy battery chargers can also power devices directly.

All Victron Energy battery chargers are developed for professional duty. Our advanced multi step charging algorithms get the best out of your battery, giving the battery the power it needs, maintaining its health, ensuring better performance... and a longer life.

Smart models work with VictronConnect, so you can check the status and configure all settings of your battery charger remotely via Bluetooth. Chargers with different waterproof ratings (IP rating) are also available. Our wide range of models makes it easy to select the right charger, saving you the cost of having to buy a larger one.

Podívejte se na všechny naše nabíječky

DC elektronika

DC zařízení je navrženo tak, aby pracovalo přímo s proudem vycházejícím z baterie (stejnosměrný proud). Zejména vozidla a lodě mohou mít na palubě (mnoho) DC zařízení (jako jsou ovládací panely, světla, navigační zařízení, autopilot, hloubkové sondy atd.).

Některé menší systémy mimo síť mohou běžet pouze na stejnosměrný proud, s 12 V světly, televizory nebo ledničkami. Větší systémy mohou kombinovat AC a DC spotřebiče.

V každém případě je důležité chránit baterii před nadměrným vybitím, za tímto účelem Victron nabízí „BatteryProtect“.

Střídače

Střídače převádějí stejnosměrný proud z baterií na střídavý proud a bezpečně napájí jakýkoli typ spotřebiče nebo vysoce výkonného nářadí s 230 V (nebo 110 V na jiných trzích).

Všechny střídače Victron Energy jsou vyvinuty pro profesionální použití a těší se pověsti extrémní odolnosti, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Technologie Pure Sine Wave bezpečně napájí citlivou elektroniku, jako jsou počítače, vysoký špičkový výkon umožňuje vysoké spouštěcí proudy, takže můžete bez problémů napájet jakoukoli zátěž. Jejich vysoká účinnost a ultra nízká vlastní spotřeba zajišťují, že uložená energie může být použita k efektivnímu napájení spotřebičů, místo toho, aby bylo nutné počítat s velkými rezervami pro kompenzaci energetických ztrát.

Větší modely mohou napájet průmyslové spotřebiče a prakticky neomezený výkon lze zajistit paralelním nebo 3fázovým provozem. Jiné modely se dodávají s vestavěnými nabíječkami (střídač / nabíječky), které lze použít, když je nezbytné nabíjení z pobřežních nebo generátorových střídavých zdrojů. Ať už potřebujete cokoli, náš široký sortiment usnadňuje výběr správného střídače pro vaši aplikaci a ušetří vám náklady na nákup většího.

Podívejte se na všechny naše střídače Podívejte se na všechny naše střídače / nabíječky

Servisní baterie

Servisní baterie uchovává energii pro spotřebitele systému a poskytuje autonomní napájení zejména ve chvílích, kdy vstupní zdroje napájení nejsou (plně) dostupné.

Victron Energy nabízí několik bateriových technologií, všechny navržené pro profesionální výkon, spolehlivost a dlouhou životnost v těch nejnáročnějších podmínkách. Dodávají se s 2letou celosvětovou zárukou a naše technické listy nabízejí věrný obraz výkonu a očekávaných životních cyklů, což znamená, že nenarazíte na žádná investiční překvapení.

I když je na výběr z více technologií, hlavní volba je mezi olověnými a lithiovými bateriemi, což závisí hlavně na požadovaném výkonu, ceně za cyklus a fyzikálních aspektech (velikost/hmotnost).

 • Olověnou baterii zvolte, když splňuje následující:
 • Příležitostné použití
 • Nižší pořizovací náklady
 • Hmotnost a prostor nejsou problém
 • Normální nabíjení
 • Vyberte lithiovou, když:
 • Používáte denně
 • Má nižší náklady na cyklus
 • Je třeba brát v úvahu hmotnost a prostor
 • Rychlé nabíjení

Napájení ze sítě

Pobřežní energie se používá k dobíjení baterií a / nebo provozu velkého AC zařízení.
Někdy je pobřežní energie méně než dokonalá. Mohlo by dojít k poklesu napětí nebo k přepětí, které by mohlo poškodit citlivá zařízení na palubě. Střídače Victron Energy tyto problémy vyhlazují a přeměňují špatný výkon na perfektní výkon.

Pobřežní energie je často omezena tím, kolik energie můžete odebírat, tj. pouhých 10 ampérů, aniž by byly k dispozici vyšší jmenovité body. Střídače/nabíječky Victron Energy vám umožňují nastavit maximální pobřežní proud a přesto zapínat zařízení s vyšším jmenovitým výkonem bez vypálení pojistky: díky funkci PowerAssist se energie z baterií plynule přidává do AC vstupu, čímž se automaticky vyplňuje mezera mezi napájením a poptávkou.

Sledovače stavu baterií

Sledovač stavu baterií je jako „palivoměr“ pro vaši baterii. Zaznamenává, kolik energie je spotřebováno a nabito. Sledovač stavu baterií vypočítává stav nabití, zbývající kapacitu a čas do vybití. Napětí baterie neposkytuje přesnou indikaci o nabití baterie (zejména ne při zatížení). Sledovač stavu baterií ano.

Sledovače stavu baterií Victron Energy sledují historická data, jako je počet nabíjecích cyklů, nejhlubší vybití, nejvyšší napětí, nejnižší napětí a tak dále. Upozorní vás na kritické stavy, jako je nízké napětí nebo nízké nabití, a může dokonce vypnout celý zdroj napájení, aby nedošlo k drahému poškození baterie, nebo může spustit generátor.

Victron nabízí sledovače stavu baterií s nebo bez displeje, verze Smart vám umožní sledovat podrobná data a upravovat nastavení v naší bezplatné aplikaci VictronConnect. Podívejte se na všechny naše sledovače stavu baterií

Startovací baterie

Ke spuštění motoru (motorů) jsou potřeba startovací baterie. Tyto baterie jsou navrženy tak, aby se vypořádaly s velkým vybíjecím proudem a měly jinou technologii než servisní baterie. Aby se zabránilo náhodnému vybití startovací baterie, měla by být vždy izolována od servisních baterií. Victron Energy nabízí několik řešení pro různé typy systémů.

Victron Energy nabízí několik propojovačů baterií. K dispozici jsou také komplexnější způsoby, jak bezpečně připojit startovací a servisní baterii, včetně připojení propojovače baterií k BMS, produktům „vše v jednom“ Smart BMS nebo nabíječkám DC-DC. Tyto mohou nabídnout více možností ovládání a konfigurace, zejména k ochraně neregulovaných alternátorů před přehřátím a lithiových baterií před nadměrným nabíjením (vybíjením).

Podívejte se na všechny naše propojovače baterií Podívejte se na všechny nabíječky DC-DC Podívejte se na všechny naše (chytré) BMS systémy

VictronConnect

Všechny chytré produkty Victron Energy lze monitorovat a ovládat z dlaně vaší ruky. Stačí se připojit k aplikaci VictronConnect přes Bluetooth a budete mít přímý přístup k údajům o výkonu vašeho systému. Můžete také snadno měnit nastavení, zapínat nebo vypínat zařízení a mnoho dalšího.

Neinteligentní zařízení s portem VE.Direct se také mohou stát chytrými pomocí VE.Direct Bluetooth Smart dongle

Je také možné monitorovat a ovládat váš systém na dálku. Funkce VictronConnect-Remote umožňuje vzdálený přístup k produktům Victron s rozhraním VE.Direct prostřednictvím produktu GX přes online portál VRM. Tato výkonná funkce umožňuje úplnou konfiguraci a monitorování produktu prakticky odkudkoli na světě pomocí aplikace VictronConnect. Uživatelské rozhraní je stejné, jako by byly produkty připojeny lokálně pomocí Bluetooth nebo kabelového rozhraní VE.Direct přes USB.

Další informace naleznete v návodu VictronConnect Podívejte se na naše zařízení GX
Specifikace systému
Zde je naše doporučení pro nákladní vozidlo vybavené palubním komfortem, založené na olověné servisní baterii.

Chcete-li, aby se vám tabulka a celá sekce zobrazovala správně, zvažte použití moderního prohlížeče.

Očekávaní spotřebitelé energie:
DC:
Kompresorová autochladnička Domestic CoolMatic CD 20: 480 W (40 W/h po dobu 12 h/d)

AC:
Kávovar: 500 W (1000 W/h po dobu 30 minut/d)
Mikrovlnná trouba: 75 W (900W/h po dobu 12 minut/d)
Nabíječka na notebook: 240 W (80 W/h po dobu 3 hodin/d)
Denní spotřeba AC:
890 Wh
Denní spotřeba DC:
480 Wh
Požadavek na špičkový výkon střídavého proudu:
1200 W
Maximální spotřeba energie:
1980 W
Měnič
Inverter
Střídač Phoenix 24/1200 VE.Direct
Funguje s VictronConnect, když je přidán modul VE.Direct Bluetooth.
Skladování
Service battery:
2x 12 V batie AGM 165 Ah s hlubokým cyklem
Ochrana baterie:
BatteryProtect 100 A
Chrání baterii před nadměrným vybitím. Funguje s bezplatnou aplikací VictronConnect.
Výroba
Nabíjení servisní baterie přes konvenční alternátor motoru (viz vysvětlení zde)
Neinteligentní alternátor:
130 ampér*
* Viz technický list výrobce
Nabíjení olověných baterií alternátorem:
Cyrix-ct 12/24-230
Pobřežní nabíjení:
Nabíječka baterií Blue Smart IP22 Charger 12/30 (3)
Funguje s bezplatnou aplikací VictronConnect.
Sledování
Sledovač stavu baterií:
Sledovač stavu baterií SmartShunt 500 A nebo
BMV 712
Funguje s bezplatnou aplikací VictronConnect.
Rozšíření
Dongle:
VE.Direct na Bluetooth Smart dongle
Monitorujte a konfigurujte střídač Phoenix VE.Direct pomocí tohoto Bluetooth klíče.
Zobrazit úplný seznam Šipka směřuje dolů
Zobrazit úplný seznam Šipka směřuje dolů

Proč Victron Energy?

Správné produkty pro požadovanou práci

Protože jste stále na cestách, budete chtít spolehlivá, ale nákladově efektivní řešení, která vám budou dodávat energii po mnoho let. Je důležité, abyste si mohli vybrat napájecí zdroje, které přesně odpovídají vašim potřebám a jsou věrné svým specifikacím, takže vás nezklamou. Victron Energy má širokou škálu modulárních propojených produktů, které zůstávají věrné svému slibu. Jsou poháněny know-how, díky 45 letům zvládání energetických výzev prostřednictvím inovací.

Ikona 45 let Victron Energy
Lithiové baterie

Proč Victron Energy?

Vždy zapnuté. Vždy připravené.

Naše robustní systémy prokázaly, že znovu a znovu poskytují nepřekonatelnou spolehlivost. To je potvrzeno naším celosvětovým vedoucím postavením na trhu s napájecím zařízením pro sanitky, což ilustruje bezpočet příběhů 40+ let starých střídačů Victron Energy, které stále dělají to, k čemu byly vyrobeny.

Sanitka

Proč Victron Energy?

Spolehlivost zajišťuje dlouhou životnost

Při rozhodování o investicích do napájení mohou být výpočty založené čistě na ceně zavádějící. Jejich skutečný výkon a očekávaná životnost jsou stejně důležité. Zařízení Victron Energy dostojí svým specifikacím, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska očekávaného životního cyklu (pokud jsou používána k čemu byla navržena). Naše 5letá záruka a zásady spravedlivých a rychlých oprav znamenají, že vaše investice jsou chráněny a ve většině případů vás nezklamou.

let záruka
Odborník ze společnosti Victron ukazuje zákazníkovi aplikaci VictronConnect

Proč Victron Energy?

Profesionální výzvy. Přijímáme!

Bez ohledu na to, co pohání elektroniku vašich vozidel nebo sadu nástrojů, kterou si pro tuto práci přinášíte, má společnost Victron Energy jednu z nejširších řad napájecích zařízení na trhu, která pohání vaše geniální díla. Výhoda spolupráce pouze s jednou značkou, která to vše pokrývá, znamená mít pouze jeden kontakt pro upgrady nebo řešení jakýchkoli vzácných problémů, které se mohou vyskytnout. Naše globální síť odborníků Victron Energy je vyškolena na základě 45 let zkušeností s řešením problémů. Mohou převést vaše požadavky do robustních řešení se kterými budete spokojení a vaše investice budou v bezpečí po mnoho let.

Odborník ze společnosti Victron stojící vedle zařízení Victron v zadní části auta

Proč Victron Energy?

Profesionální vozidla
poháněno know-how

Podívejte se, jak řešíme typické automobilové výzvy
Motor poháněn
Ikona šipky
Projděte si naše know how pro profesionální vozidla

Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje nejnovější technologie pro zobrazení této části, zvažte použití moderního prohlížeče.

Smart BMS CL 12/100

Bezpečně propojí jakýkoli alternátor s chytrými lithiovými bateriemi.

Podívejte se na řadu oblíbených schémat automobilového systému
Stáhněte si naši brožuru
Stáhněte si ikonu
Detailní porovnání

Pohled odborníků: lithiové nebo AGM baterie?

Zobrazit více Carret icon
Nabíječka DC-DC

Profesionální nabíjení servisní baterie s Orion-TR Smart.

Victron Professional

Přihlaste se na příští školení nebo seminář ohledně dopravních vozidel.

Stáhněte si naši brožuru

Podívejte se na všechny naše produkty pro profesionální vozidla a mnoho dalšího.

VictronConnect

Statistiky v reálném čase a úplná kontrola pomocí naší aplikace VictronConnect

Příklady řešení od našich partnerů

Navštivte náš blog

Najděte svého místního prodejce

Naše dobře zavedená celosvětová síť místních odborníků společnosti Victron, kteří jsou ochotni vám pomoci najít optimální řešení.

Spolehněte se na naše celosvětové služby

Ve společnosti Victron považujeme za nezbytné, poskytnout našim zákazníkům služby a podporu rychle a kompetentně. To je důvod, proč naše celosvětová síť odborníků Victron nabízí nejvyšší úroveň technického know-how a je odhodlána provádět opravy co nejrychleji.

Takže můžete vyrazit nebo pokračovat v cestě kamkoli.