Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk
Střídače umožňují napájet domácí zařízení vyžadující 230 V / 120 V AC pomocí “rezervních” nebo “automobilových” baterií o jmenovitém napětí 12 V, 24 V nebo 48 V DC.
Modely: 250VA, 375VA, 500VA, 800VA, 1200VA

Vysoce nadějné – budou sloužit léta

Střídače Phoenix jsou konstruovány tak, aby vydrželi co nejdéle. Vyznačují se sofistikovanou topologií plného mostu a toroidního transformátoru, což je vhodné pro napájení citlivé elektroniky. Jsou vybaveny ochranou proti přetížení, přehřátí a zkratu.

Plné výboje – špičkový výkon

Některé elektronické přístroje - zejména ty, které mají elektromotor - vyžadují při startu krátký výboj energie, který je mnohem vyšší než jejich jmenovitá spotřeba energie. Žádný problém - střídač Phoenix má nejvyšší na trhu hodnoty špičkového výkonu.

Chytré alarmy, vypnutí a restartování

Vysoká spotřeba energie při startu může vyvolat falešné alarmy nebo vypnutí zařízení. Phoenix s tím počítá a vypne se pouze v případě přetrvávajícího přetížení. Chytré zařízení - vypnutí bude následováno řadou restartování, čímž se eliminují “falešné alarmy”.

Ušetřete energii s režimem Eco

V režimu Eco se střídač vypne, pokud žádné napájení není zapotřebí. Phoenix snímá výstupní zásuvku každých pár vteřin a automaticky se znovu zapne, bude-li napájení znovu vyžadováno.

Nastavení konfigurovaná uživatelem

Zařízení Phoenix má komunikační port, který poskytuje přístup k informacím o stavu, alarmům a automatickým uživatelem konfigurovatelným vypnutím v případě nízkého napětí. Vypnutí budou následována sérií chytrých restartování. Přístup k uživatelským nastavením je možný z vašeho počítače nebo mobilního zařízení prostřednictvím naší bezplatné aplikace VictronConnect.

VictronConnect

VictronConnect lets you get live status information and configure any Victron products which either have Bluetooth built-in, or are connected to a VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Find a dealer