Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Pomocí hardwarového klíče VE.Direct to Bluetooth Smart můžete zobrazit informace o BMV nebo MPPT na zařízeních iOS a Android pomocí aplikace VictronConnect. Bezdrátově si můžete zobrazit informace, jako je stav baterie a výkon solárního panelu, a další užitečné údaje. 

Hardwarový klíč je schopen číst data ze všech produktů vybavených portem VE.Direct, jako jsou sledovače stavu baterií řady BMV-70x, střídače Phoenix s portem VE.Direct, solární regulátory nabíjení MPPT. 

To zahrnuje také okamžitý odečet údajů: když je hardwarový klíč VE.Direct Smart Dongle připojen k BlueSolar MPPT, BMV-70x nebo Phoenix Inverter VE.Direct, VictronConnect zobrazí nejdůležitější údaje těchto produktů na stránce se seznamem zařízení, aniž by bylo nutné párování. To zahrnuje vizuální upozornění na výstrahy, alarmy a chyby, což umožňuje okamžitou diagnostiku.


VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce