Polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- Místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,Zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

GEL a AGM baterie

VRLA AGM: životnost 7-10 let
VRLA GEL: životnost 12 let 
VRLA GEL 2 V na článek: životnost 20 let  

Bezúdržbové olověné baterie řízené ventilem VRLA AGM mají velmi nízký vnitřní odpor, který je předurčuje pro aplikace s vysokými vybíjecími proudy jako např. střídače, příďová kormidla a navijáky apod.

Bezúdržbové olověné baterie řízené ventilem VRLA GEL /gelové/ mají lepší trvanlivost při cyklech hlubokého vybíjení a všeobecně delší životnost. Použití čistého materiálu a vápníkové technologie zajišťuje oběma typům baterií AGM a GEL nízkou hodnotu vlastního vybíjení, takže vydrží dlouhou dobu bez dobíjení. Baterie VRLA jsou dodávány se šroubovými svorníky M8 a pokovenými plochými měděnými vývody zaručujícími co nejlepší elektrický kontakt bez použití standardních bateriových svorek. Baterie mají certifikáty CE a UL, dodávají se v zabezpečených ABS kontejnerech a mají dvouletou celosvětovou zárukou firmy Victron Energy.

Stahování

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Mobile Clinic Ghana

Přečíst celý text

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce