polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

GEL a AGM baterie

VRLA AGM: životnost 7-10 let
VRLA GEL: životnost 12 let 
VRLA GEL 2 V na článek: životnost 20 let  

Bezúdržbové olověné baterie řízené ventilem VRLA AGM mají velmi nízký vnitřní odpor, který je předurčuje pro aplikace s vysokými vybíjecími proudy jako např. střídače, příďová kormidla a navijáky apod.

Bezúdržbové olověné baterie řízené ventilem VRLA GEL /gelové/ mají lepší trvanlivost při cyklech hlubokého vybíjení a všeobecně delší životnost. Použití čistého materiálu a vápníkové technologie zajišťuje oběma typům baterií AGM a GEL nízkou hodnotu vlastního vybíjení, takže vydrží dlouhou dobu bez dobíjení. Baterie VRLA jsou dodávány se šroubovými svorníky M8 a pokovenými plochými měděnými vývody zaručujícími co nejlepší elektrický kontakt bez použití standardních bateriových svorek. Baterie mají certifikáty CE a UL, dodávají se v zabezpečených ABS kontejnerech a mají dvouletou celosvětovou zárukou firmy Victron Energy.

Stahování

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Mobile Clinic Ghana

Přečíst celý text

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce