Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

GEL a AGM baterie

VRLA AGM: životnost 7-10 let
VRLA GEL: životnost 12 let 

Bezúdržbové olověné baterie řízené ventilem VRLA AGM mají velmi nízký vnitřní odpor, který je předurčuje pro aplikace s vysokými vybíjecími proudy jako např. střídače, příďová kormidla a navijáky apod.

Bezúdržbové olověné baterie řízené ventilem VRLA GEL /gelové/ mají lepší trvanlivost při cyklech hlubokého vybíjení a všeobecně delší životnost. Použití čistého materiálu a vápníkové technologie zajišťuje oběma typům baterií AGM a GEL nízkou hodnotu vlastního vybíjení, takže vydrží dlouhou dobu bez dobíjení. Baterie VRLA jsou dodávány se šroubovými svorníky M8 a pokovenými plochými měděnými vývody zaručujícími co nejlepší elektrický kontakt bez použití standardních bateriových svorek. Baterie mají certifikáty CE a UL, dodávají se v zabezpečených ABS kontejnerech a mají dvouletou celosvětovou zárukou firmy Victron Energy.

Downloads & Support

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Mobile Clinic Ghana

Přečíst celý text

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce