Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Chytrá zkoušečka baterií Smart Battery Sense je bezdrátovým snímačem napětí a teploty pro solární nabíječky MPPT Victron.

Kontrola napětí a teploty umožňuje nabíjet baterie lépe, čímž se zvyšuje účinnost nabíjení a životnost akumulátorů.

Zvyšuje účinnost nabíjení baterie

Měřením napětí přímo na napájecích svorkách akumulátoru se zabrání chybám vyplývajícím ze ztráty napětí způsobené odporem kabelu, což zaručuje správné nabíjecí napětí.

U olověných baterií se údaje o teplotě baterie používají pro nastavení nabíjecího napětí: studené baterie vyžadují zvýšené nabíjecí napětí, zatímco horké baterie vyžadují napětí snížené. U lithiových baterií se údaje o teplotě používají k znemožnění nabíjení v případě její příliš nízké teploty: nabíjení lithiových baterií o teplotě blízko nebo pod bodem mrazu způsobuje trvalé poškození článků.

Bezdrátové připojení

Propojení chytré zkoušečky Smart Battery a jedné nebo více nabíječek je bezdrátové: využívá se technologie VE.Smart Network, bezdrátové technologie na základě Bluetooth Smart.

Předávané informace mohou být použity současně jednou, dvěma nebo větším počtem solárních nabíječek připojených ke stejnému akumulátoru 12 V, 24 V a 48 V. Síť Smart Network se nastaví pomocí aplikace VictronConnect.

Pohodlná, jednoduchá - chytrá

Instalace je jednoduchá, rychlá a pohodlná. Stačí připojit dvě očka zařízení na svorky baterie a připojit jednotku Smart Battery Sense přímo na tělo baterie pomocí samolepící pásky.

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce