polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

GX Tank 140 odečítá hodnoty až ze čtyř snímačů hladiny v nádrži. Jedná se o příslušenství, které je určeno pro naši řadu produktů pro monitorování systému GX, z nichž je Cerbo GX nejčastěji používaným modelem.

Úroveň hladiny v nádrži lze číst lokálně v systému, viz screenshot, nebo vzdáleně prostřednictvím našeho portálu VRM Portal.

Zařízení GX Tank 140 je kompatibilní s proudovými vysílači (4 až 20 mA) i s vysílači stavu napětí (0 až 10 V). Připojení k zařízení GX je přes USB, což je také způsob, kterým se GX Tank napájí: není vyžadována žádná další kabeláž.

Zapojení vysílače nádrže je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší: dva ze čtyř vstupů zajišťují napájení 24 V pro napájení vysílače. Další dva kanály vyžadují externí napájecí zdroj a jsou vybaveny svorkou s výstupy chráněnými pojistkou, které to usnadňují.

Horní a dolní limity jsou konfigurovatelné, aby bylo možné používat vysílače, které poskytují pouze část měřítka, například 0 až 5 V.

Pro zajištění stabilního odečtu jsou hodnoty zprůměrovány tlumením. Tlumení lze nastavit v rozmezí 1 až 60 sekund.

Byly zjištěny vadné snímače a problémy s kabeláží: výstraha se aktivuje, když jsou hodnoty mimo rozmezí.

U námořních aplikací může zařízení GX přenášet tyto hodnoty úrovně hladiny v nádrží přes síť NMEA 2000, aby je mohly zachytit další displeje, například MFD.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce