Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

GX Touch 50 & GX Touch 70
GX Touch 50 & GX Touch 70
GX Touch 50 & GX Touch 70
GX Touch 50 & GX Touch 70
GX Touch 50 & GX Touch 70

Dotykový displej GX Touch 50 a GX Touch 70 je příslušenství k našemu komunikačnímu centru Cerbo GX. Pětipalcový a sedmipalcový dotykový displej poskytuje okamžitý přehled o vašem systému a umožňuje bleskurychle upravit nastavení. Jednoduše se připojí k Cerbo GX pomocí jediného kabelu. Jejich velmi tenký vodotěsný design, nastavení nahoře a jeho jednoduchá instalace přinášejí velkou flexibilitu. 

Podívejte se na video a dozvíte se vše, co je potřeba vědět o instalaci nového Cerbo GX & GX Touch 50.

Chráněno

Ochranné kryty GX Touch chrání displej GX Touch před vodou, prachem a UV zářením.

Jednoduchá instalace

Dotykový displej GX Touch je optimalizován tak, aby splňoval standardy odborníků provádějících instalaci. Displej lze přišroubovat přímo na palubní desku, takže není zapotřebí vyřezávat vhodný otvor (jak tomu bylo u zařízení Color Control GX). Připojuje se pouze jedním kabelem, což znamená, že už nemusíte táhnout k palubní desce více kabelů. 

Dokonalí parťáci

GX Touch 50 společně s Cerbo GX představuje zcela nové komunikační centrum, které vám umožňuje mít vždy perfektní kontrolu nad vaším systémem odkudkoli, a maximalizuje jeho výkon. Jednoduše se připojte přes portal na dálkové ovládání Victron Remote Management (VRM) nebo získejte přímý přístup pomocí displeje GX Touch 50, MFD nebo aplikace VictronConnect prostřednictvím vestavěného přístupového bodu Wi-Fi. Tento nejnovější přírůstek do řady GX kombinuje všechny nejlepší charakteristiky konektivity a dodává tak inteligentním řešením pro energetické systémy zcela nový rozměr.

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Downloads & Support

Cerbo GX & GX Touch 50

The new Cerbo GX, along with the optional GX Touch 50 display, were announced and demonstrated at METS, November 2019 . Personally I'm a great fan of GX devices, the Color Control GX, Venus GX and more - all being a part of the Victron GX product range . Detailed introductory blogpost by Panbo However, my 6 years personal experience is with the Color Control GX model - so I'd be doing...
Přečíst více

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce