Polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- Místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,Zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Color Control GX je komunikačním centrem vaší instalace. Nabízí informase v reálném čase a umožňuje ovládat všechny produkty, které jsou k němu připojeny. Úplné systémové řízení získáváte - téměř kdekoli na světě - tím, že se připojíte k vašemu panelu Color Control GX pomocí našeho volně přístupného online portálu Victron Remote Management Portal (VRM).

Intuitivní přehled systému - vše, co potřebujete vědět

Jedním dotykem vám Color Control GX poskytuje okamžitý přehled o vašem systému: stavu nabití baterie; současné spotřebě energie; sklizni energie z PV; napájení ze sítě/generátoru.

Victron Remote Management v plné síle

Online portál (VRM) poskytuje plný přístup k rozsáhlým kontrolám a nastavení všech komponent systému, které jsou připojeny k vašemu CCGX nebo Venus GX. Umožňuje vzdálené přihlášení uživatelů a údržbářů - kdykoli a odkudkoli. Tato výkonná aplikace také umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informací.

Automatické spuštění/zastavení generátoru

Color Control GX může být naprogramován tak, aby automaticky spustil generator při - nízkém napětím; vysoké poptávce; nebo podle stavu nabití baterie. Může být dále přizpůsoben tak, aby odložil spuštění až skončí "tichá" období - aby se zabránilo rušení v noci.

Vzdálená konzola - ovládá vše odkudkoliv...

K dispozici je funkce vzdálené konzoly. Je to jako kdybyste ve svém telefonu nebo jiném zařízení nosili přední stranu ovládacího panelu CCGX.

Systémy skladování energie - 24 hodinové monitorování

Color Control GX řídí systémy skladování energie. Udržuje zálohové baterie na 100%; zapne se při výpadcích; a přesměruje přebytečný (solární) výkon na vlastní spotřebu - což šetří peníze. Příklady a podrobnější informace naleznete v ESS manuál.

Vzdáleně monitorujte elektrický systém vaší lodi nebo obytného automobilu

Plánujete výlet? Dálkové sledování panelu Color Control GX vám umožní přesvědčit se, že je vaše loď nebo karavan připraven k jízdě. Color Control GX také umožňuje komunikaci s připojeným zařízením od jiných výrobců.

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Stahování

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Afsanah’s guest house

Přečíst celý text

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce