Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk

Color Control GX je komunikačním centrem vaší instalace. Nabízí informase v reálném čase a umožňuje ovládat všechny produkty, které jsou k němu připojeny. Úplné systémové řízení získáváte - téměř kdekoli na světě - tím, že se připojíte k vašemu panelu Color Control GX pomocí našeho volně přístupného online portálu Victron Remote Management Portal (VRM).

Intuitivní přehled systému - vše, co potřebujete vědět

Jedním dotykem vám Color Control GX poskytuje okamžitý přehled o vašem systému: stavu nabití baterie; současné spotřebě energie; sklizni energie z PV; napájení ze sítě/generátoru.

Victron Remote Management v plné síle

Online portál (VRM) poskytuje plný přístup k rozsáhlým kontrolám a nastavení všech komponent systému, které jsou připojeny k vašemu CCGX nebo Venus GX. Umožňuje vzdálené přihlášení uživatelů a údržbářů - kdykoli a odkudkoli. Tato výkonná aplikace také umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informací.

Automatické spuštění/zastavení generátoru

Color Control GX může být naprogramován tak, aby automaticky spustil generator při - nízkém napětím; vysoké poptávce; nebo podle stavu nabití baterie. Může být dále přizpůsoben tak, aby odložil spuštění až skončí "tichá" období - aby se zabránilo rušení v noci.

Vzdálená konzola - ovládá vše odkudkoliv...

K dispozici je funkce vzdálené konzoly. Je to jako kdybyste ve svém telefonu nebo jiném zařízení nosili přední stranu ovládacího panelu CCGX.

Systémy skladování energie - 24 hodinové monitorování

Color Control GX řídí systémy skladování energie. Udržuje zálohové baterie na 100%; zapne se při výpadcích; a přesměruje přebytečný (solární) výkon na vlastní spotřebu - což šetří peníze.

Vzdáleně monitorujte elektrický systém vaší lodi nebo obytného automobilu

Plánujete výlet? Dálkové sledování panelu Color Control GX vám umožní přesvědčit se, že je vaše loď nebo karavan připraven k jízdě. Color Control GX také umožňuje komunikaci s připojeným zařízením od jiných výrobců.

Stahování

Afsanah’s guest house

Přečíst celý text

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Find a dealer