Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

GX Tank 140 odečítá hodnoty až ze čtyř snímačů hladiny v nádrži. Jedná se o příslušenství, které je určeno pro naši řadu produktů pro monitorování systému GX, z nichž je Cerbo GX nejčastěji používaným modelem.

Úroveň hladiny v nádrži lze číst lokálně v systému, viz screenshot, nebo vzdáleně prostřednictvím našeho portálu VRM Portal.

Zařízení GX Tank 140 je kompatibilní s proudovými vysílači (4 až 20 mA) i s vysílači stavu napětí (0 až 10 V). Připojení k zařízení GX je přes USB, což je také způsob, kterým se GX Tank napájí: není vyžadována žádná další kabeláž.

Zapojení vysílače nádrže je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší: dva ze čtyř vstupů zajišťují napájení 24 V pro napájení vysílače. Další dva kanály vyžadují externí napájecí zdroj a jsou vybaveny svorkou s výstupy chráněnými pojistkou, které to usnadňují.

Horní a dolní limity jsou konfigurovatelné, aby bylo možné používat vysílače, které poskytují pouze část měřítka, například 0 až 5 V.

Pro zajištění stabilního odečtu jsou hodnoty zprůměrovány tlumením. Tlumení lze nastavit v rozmezí 1 až 60 sekund.

Byly zjištěny vadné snímače a problémy s kabeláží: výstraha se aktivuje, když jsou hodnoty mimo rozmezí.

U námořních aplikací může zařízení GX přenášet tyto hodnoty úrovně hladiny v nádrží přes síť NMEA 2000, aby je mohly zachytit další displeje, například MFD.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce