Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Střídač/nabíječka se zabudovanou možností síťového propojování zařízení, MultiPlus-II GX komunikuje se solární nabíječkou, bateriemi a jinými zařízeními za účelem ovládání energetckých systémů připojených k síti, nezávislých nebo vzdálených. Zařízení MultiPlus-II GX může být nakonfigurováno jak na paralelní provoz pro zvýšení výkonu nebo rychlejší nabití akumulátoru, tak i na třífázové napájení. Řada pokročilých funkcí, jako je nepřerušované napájení, nastavení limitů zátěže a doplnění omezené dostupnosti síťové energie pomocí baterie, lze ovládat přímo z telefonu nebo chytrého zařízení. Dálkové monitorování je také možné.
Modely: 3000VA, 5000VA

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Downloads & Support

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce