polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Střídač/nabíječka se zabudovanou možností síťového propojování zařízení, MultiPlus-II GX komunikuje se solární nabíječkou, bateriemi a jinými zařízeními za účelem ovládání energetckých systémů připojených k síti, nezávislých nebo vzdálených. Zařízení MultiPlus-II GX může být nakonfigurováno jak na paralelní provoz pro zvýšení výkonu nebo rychlejší nabití akumulátoru, tak i na třífázové napájení. Řada pokročilých funkcí, jako je nepřerušované napájení, nastavení limitů zátěže a doplnění omezené dostupnosti síťové energie pomocí baterie, lze ovládat přímo z telefonu nebo chytrého zařízení. Dálkové monitorování je také možné.
Modely: 3000VA, 5000VA

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Stahování

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce