Polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- Místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,Zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Střídač/nabíječka se zabudovanou možností síťového propojování zařízení, MultiPlus-II GX komunikuje se solární nabíječkou, bateriemi a jinými zařízeními za účelem ovládání energetckých systémů připojených k síti, nezávislých nebo vzdálených. Zařízení MultiPlus-II GX může být nakonfigurováno jak na paralelní provoz pro zvýšení výkonu nebo rychlejší nabití akumulátoru, tak i na třífázové napájení. Řada pokročilých funkcí, jako je nepřerušované napájení, nastavení limitů zátěže a doplnění omezené dostupnosti síťové energie pomocí baterie, lze ovládat přímo z telefonu nebo chytrého zařízení. Dálkové monitorování je také možné.
Modely: 3000VA, 5000VA

Stahování

Victron online training

If you would like to know more about this product, we have an Online Training course available. Training includes a video, links to important reference resources, and an exam to test your knowledge. Successful completion is rewarded with a certificate. Online Training requires a free Victron Professional account.

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce