Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Ekrano GX představuje novou generaci řady produktů GX. Díky kompletní nabídce připojení a rozhraní i integrovanému 7palcovému dotykovému displeji je dosud nejvýkonnějším zařízením GX, které umožňuje vždy dokonale ovládat systém, ať jste kdekoli, a maximalizovat jeho výkon. Jednoduše přistupujte ke svému systému prostřednictvím našeho portálu vzdálené správy Victron (VRM), nebo k němu přistupujte přímo, pomocí vestavěného dotykového displeje, multifunkčního displeje (MFD) nebo naší aplikace VictronConnect prostřednictvím vestavěného přístupového bodu WiFi.
Ekrano GX je také nástupcem  zařízení Color Control GX.

Dokonalé monitorování a řízení systému

Okamžitě sledujte stav nabití baterie, spotřebu energie, získávání energie z FV, generátoru a sítě nebo kontrolujte hladinu v nádrži a naměřené teploty. Snadno ovládejte omezení vstupního proudu pobřežního napájení, (automatické) spuštění/vypnutí generátoru (generátorů) nebo změňte jakékoli nastavení pro optimalizaci systému. Sledujte výstrahy, provádějte diagnostické kontroly a řešte problémy na dálku. Ekrano GX promění jakýkoli náročný úkol v oblasti napájení v bezproblémový zážitek.

Rozšiřte svůj pohled

Integrovaný 7palcový dotykový displej poskytuje okamžitý přehled o vašem systému a umožňuje bleskurychle upravit nastavení. Jeho mimořádně tenký vodotěsný design nabízí velkou flexibilitu při sestavování přehledné a čisté přístrojové desky. Dotykovou funkci lze vypnout (nebo povolit) pomocí zapuštěného tlačítka na zadní straně, aby se zabránilo neoprávněnému použití.

Jednoduchá montáž a konfigurace

Zařízení Ekrano GX je optimalizováno pro zapuštěnou montáž do panelu nebo do slepého otvoru a je dodáváno s veškerým potřebným montážním materiálem. Šroubovací svorkovnice udržují vše bezpečně na svém místě. 

Překonejte jakoukoli výzvu v oblasti napájení

Ekrano GX slouží k nekonečnému množství účelů a rozšiřuje dokonalé ovládání na nejrůznější aplikace. Pro řešení zahrnující generátory, jako jsou námořní aplikace nebo autonomní a záložní systémy, automaticky spustí/vypne váš generátor nebo odloží spuštění až do konce "klidového" období. U systémů pro ukládání energie udržuje záložní baterie na 100 %, aktivuje se při výpadcích proudu a převádí přebytečnou (solární) energii do vlastní spotřeby, čímž šetří vaše peníze. Pro obytná a zásahová vozidla udržuje bezchybné fungování životně důležitých systémů. Ale to je jen několik příkladů...

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce