polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Věříme, že možnost nahlédnutí do vašeho systému je při údržbě a provozu vašich energetických řešení mimo síť klíčová. Off-grid by nemělo znamenat off-line. Proto jsme vytvořili GlobalLink 520. Toto zařízení s sebou přináší prvních 5 let 4G LTE-M připojení pro všechna zařízení s podporou VE.Direct bez jakýchkoli měsíčních poplatků nebo nutnosti zakoupení předplatného. 

Globální konektivita 4G LTE-M

LTE-M je zkratka pro LTE Cat-M1 nebo Long Term Evolution (4G), kategorie M1. Tato mobilní technologie slouží k tomu, aby se zařízení Internet of Things připojila přímo k síti 4G za použití nízké energie. LTE-M podporuje předávání a roaming, takže je možné toto zařízení použít v jedoucím vozidle jako je obytný vůz. Zda je síť LTE-M oficiálně dostupná ve vaší oblasti, zjistíte na webové stránce: GlobalLink 520. Pokrytí se neustále zvyšuje, protože přibývá místních poskytovatelů, kteří nabízejí podporu této sítě. Nákup tohoto zařízení zahrnuje připojení na 5 let, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem samostatného datového balíčku a SIM karty.

Snadné monitorování a ovládání systému

Zařízení GlobalLink 520 je dodáváno se dvěma porty VE.Direct, které vám umožní připojit až dvě zařízení VE.Direct, jako je sledovač stavu baterie BMV nebo solární regulator nabíjení MPPT přímo k VRM. Se dvěma digitálními vstupy, které fungují také jako čítače pulsů a dálkově ovládatelné relé, je dokonalým řešením pro monitorování a ovládání vašeho systému.

Integrovaná anténa

GlobalLink 520 je dodáván s vestavěnou anténou, která je navržena tak, aby fungovala po celém světě. Pokud však potřebujete lepší příjem nebo pokud chcete modul instalovat například do užitkové dodávky, je také možné připojit externí anténu.

Podpora RuuviTag

GlobalLink 520 nyní podporuje teplotní snímače RuuviTag. Tyto bateriově napájené snímače se připojují prostřednictvím BLE a lze je snadno nastavit prostřednictvím aplikace VictronConnect. Všechna data naměřená snímači RuuviTag, jako je teplota, vlhkost a tlak vzduchu, budou k dispozici přímo v systému VRM.

Victron Remote Management

Online portál (VRM) vám poskytuje přístup k vašemu systému kdykoli a odkudkoli. Na portálu VRM můžete kontrolovat stav připojených zařízení, zobrazit podrobné grafy historie, generovat podrobné analytické zprávy a dokonce nastavit automatické alarmy pro případ, že dojde k poruše.

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce