polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Solární regulátory nabíjení SmartSolar MPPT RS jsou řešením pro systémy s velkým množstvím FV panelů zapojených do série, které nabíjejí 48 VDC bateriové sady. Tyto regulatory nabíjení jsou ideální pro velké bateriové systémy mimo síť i pro ty připojené k síti.

K dispozici jsou modely s výkonem 5,76 kW a 11,52 kW, funkce zahrnují široké rozmezí vstupního solárního napětí 80-450 VDC, nezávislé sledovací vstupy, plnou konektivitu, izolované FV připojení, displej, plně programovatelné parametry nabíjení baterie a aktivní chlazení. Nový design kovového pouzdra a zcela zakryté elektrické spoje zvyšují bezpečnost a modernizují jejich vzhled, který je v souladu s nejnovějšími řadami produktů společnosti Victron.

Modely: 48 Volt

MPPT: Ultra rychlé sledování maximálního výkonu

Solární regulator nabíjení SmartSolar RS se připojuje k FV panelu o napětí mezi 80 a 450 Volty Voc a efektivně nabije vaši 48 V baterii 100 A nebo 200 A. Nastavení nabíjení je plně programovatelné a lze jej nastavit pro různé chemické složení baterií, jako jsou olověné kyselinové baterie, lithiové baterie a další.

Nastavení a sledování pomocí VictronConnect

Regulátor nabíjení SmartSolar RS lze dálkově ovládat a konfigurovat přes Bluetooth prostřednictvím aplikace VictronConnect. To vám umožní zařízení nastavit, spravovat a získávat okamžité informace o zařízení, jako je napětí a proud baterie, FV napětí a proud, historická data a trendy.

Daisy Chain (zřetězení) dalších jednotek

Regulátor nabíjení SmartSolar RS je vybaven porty sběrnice VE.Can. To umožňuje komunikaci s dalšími zařízeními SmartSolar RS a MPPT VE.Can. Dodatečné jednotky jsou k sobě jednoduše „zřetězené“ kabelem RJ45.
Po vzájemném propojení všechny jednotlivé regulátory nabíjení zesynchronizují své fáze nabíjení. Mohou také posílat data přes stejný kabel do zařízení GX (jako je Cerbo GX) za účelem sledování.

Vzdálené sledování a ovládání

Pokud je zařízení GX připojeno k internetu, portál pro vzdálenou správu (VRM) poskytuje plný přístup k vašim regulátorům nabíjení SmartSolar RS.
Pokud je vaše instalace připojena k zařízení GX a internetu, portál vzdálené správy (VRM) poskytuje plný přístup k vašemu regulátoru nabíjení MPPT, kdykoli a kdekoli zdarma. 
U vzdálených instalací - i když v okolí není připojení k internetu - můžete být schopni monitorovat solární regulátor nabíjení MPPT, pokud k němu připojíte zařízení  GlobalLink 520.

Displej SmartSolar

SmartSolar RS je vybaven displejem na předním panelu. Displej zobrazuje údaje o napětí baterie, nabíjecím proudu a napětí z obou pólů jednotlivě včetně okamžitých a celkových hodnot a stavu jednotky včetně případných chybových kódů.

I/O připojení

Regulátor nabíjení SmartSolar RS je vybaven programovatelným relé a možnostmi dálkového snímání teploty a napětí. Vzdálený vstup může přijímat signály ze zařízení pro správu baterií Victron smallBMS a dalších typů BMS, které umožňují nabíjení.  

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Stahování

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce