Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Zpět na výsledky

Načítání...

Na koho se obrátit

Naši prodejci různých typů

With the help of a carefully selected network of dealers, Victron Energy offers a worldwide service. We strive to ensure you are always advised and serviced in the best possible way. All of our dealers are trained to translate your exact needs into robust solutions. The best person to contact will depend on your current and future service needs and expectations.

Guy explaining Victron gear to someone else

Proč Victron Energy?

Victron Energy má širokou škálu modulárních propojených produktů, které dodávají energii vždy včas. Zařízení Victron odpovídá svým specifikacím, a to jak z hlediska výkonu, tak z hlediska očekávaného životního cyklu (pokud je používáno tak, jak bylo navrženo). Naše 5letá záruka a zásady spravedlivých a rychlých oprav znamenají, že vaše investice jsou chráněny a ve většině případů vás nezklamou.

Naše globální síť vysoce vyškolených distributorů, montážních firem a servisních partnerů je vždy po ruce. Vše od informací ohledně skladových zásob, doporučení k instalaci, následné péči až po technickou podporu. S týmem Victron Energy, jejich partnery a komunitou si můžete být vždy jisti, že síla know-how je na vaší straně.

Díky informacím, zpětné vazbě a sdílení znalostí inovujeme 24 hodin denně. Naše know-how udržuje nás i naše uživatele v chodu a zajišťuje návratnost investic do budoucna.

Poháněno našim know-how.