Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

VRM - Vzdálená správa

Sledujte, spravujte a optimalizujte svá zařízení Victron Energy na dálku a včas odhalte potenciální problémy pomocí výstražných zpráv a alarmů. S nejmodernějším řešením pro vzdálenou správu na této planetě budete mít nad svým systémem vždy úplnou kontrolu odkudkoli na světě.

VRM je zdarma a funguje se zařízeními GX, jako je Cerbo GX s připojením k internetu nebo s GlobalLink 520 pro menší systémy. 

Monitorování

Přehled v reálném čase. Kompletní kontrola

Sledujte stav nabití baterie, spotřebu energie, sklizeň energie ze solárních panelů, generátoru a sítě v reálném čase. Optimalizujte sklizeň a využití energie pomocí historických grafů a podrobných analytických zpráv. Odhalte potenciální problémy včas nastavením výstrah a jejich následným sledováním, abyste předešli naprostému selhání systému.

Správa

Instalujte kdekoli. Správa odkudkoli

Snadno zkontrolujte připojení k síti a teplotu baterie, zapněte střídač, (automaticky) spusťte/zastavte generátor nebo dokonce můžete nastavit období klidu, aby se generátor nespustil uprostřed noci. Přes portál VRM můžete změnit jakékoli nastavení, sledovat alarmy, provádět diagnostické kontroly a řešit problémy, ať jste kdekoli.

Optimalizace

Přizpůsobte se skutečnému životu v reálném čase

Vzhledem k neustále se měnícím okolnostem skutečného života off-grid je pro optimální výkon systému a jeho využití zásadní mít přehled a provádět akce založené na parametrech v reálném čase. S portálem VRM lze snadno nastavit inteligentní pravidla, takže systém může čelit skutečným problémům v reálném čase. Díky datovým přehledům mohou uživatelé off-grid přizpůsobit spotřebu energie tak, aby lépe vyvážili sklizeň energie, například používat spotřebiče s velkou spotřebou pouze tehdy, když je solární výnos dostatečný.

Proaktivní servisní služby

Mějte klid na duši, když jste off-grid

Díky know-how, které pohání naše propojené produkty, nabízí portál VRM nejvyšší úroveň kontroly. Můžete vzdáleně snadno monitorovat a spravovat více systémů. Návštěvy na místě již nejsou vždy nutné a lze je v případě potřeby lépe připravit. Pracovat s portálem VRM znamená nové obchodní příležitosti, jako jsou smlouvy o proaktivním servisu a údržbě pro instalační odborníky.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce