polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Nabíječka MPPT VE.Can SmartSolar využívá nejnovější a nejrychlejší technologii k přeměně energie ze solárního panelu na energii, která optimálně nabíjí baterii.

Regulátor nabíjení SmartSolar dobije dokonce i velmi vybitou baterii. Dokáže pracovat s napětím baterie až 0 voltů za předpokladu, že články nejsou trvale sulfatované nebo jinak poškozené.

Modely: 12/24/36/48 Volt

MPPT: Ultra Fast Maximum Power Point Tracking (Ultra rychlé MPPT sledování)

Nabíječka MPPT VE.Can SmartSolar se připojuje ke generátoru solárního panelu o 150 nebo 250 Voc a automaticky detekuje a nabíjí vaši baterii 12V, 24V nebo 48V s proudem v rozsahu od 70 do 100A v závislosti na modelu.

Nastavení nabíjení je plně programovatelné a lze jej dokonce nastavit pro různé chemické složení baterií, jako je olověná kyselina, lithium a další.

Ovládejte svou nabíječku dálkově

Nabíječku MPPT VE.Can SmartSolar lze ovládat dálkově a konfigurovat přes Bluetooth prostřednictvím aplikace VictronConnect. To umožňuje nastavení, správu a okamžité informace o zařízení, jako je napětí a proud baterie, napětí a proud solárního panelu a historii. 

Propojení dalších jednotek

Nabíječka VE.Can SmartSolar je vybavena porty sběrnice CAN. To umožňuje komunikaci s dalšími nabíječkami VE.Can SmartSolar. Další jednotky jsou jednoduše „propojeny“ pomocí jediného kabelu RJ45 mezi jednotlivými jednotkami.

Když jsou vzájemně propojeny, všechny jednotlivé nabíječky VE.Can SmartSolar budou synchronizovat své fáze nabíjení. Mohou také poslat svá data pomocí jediného kabelu do monitorovacího zařízení GX. 

Dálkové ovládání a monitorování

Pokud je zařízení GX připojeno k internetu, poskytuje portál Victron Remote Management Portal ( VRM ) přístup k plnému výkonu vaší solární nabíječky.

U vzdálených instalací - i když v okolí není připojení k internetu - můžete být schopni monitorovat solární regulátor nabíjení MPPT, pokud k němu připojíte zařízení  GlobalLink 520.

Ovládací displej SmartSolar

Nabíječka VE.Can SmartSolar je také vybavena portem VE.Direct jako všechny naše solární nabíječky MPPT. Tento port může sloužit pro monitorování jedné jednotky nebo pro řízení pouličního osvětlení. Konektor dálkového zapnutí/vypnutí může být externě ovládán zařízením třetí strany, například lithiovou baterií. Volitelný zásuvný LCD displej/ovládání poskytuje data v reálném čase a nastavení a správu přímo z displeje zařízení.

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Stahování

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce