Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Použijte aplikaci VictronConnect pro konfigurování, monitorování a diagnostiku vašeho výrobku Victron. K dispozici pro systémy Android, iOS, Windows a macOS X.

Připojitelné k produktům řady Victron přes Bluetooth, USB a WiFi / LAN / Internet.

Monitorování

Náhled v reálném čase, úplná kontrola

Získejte prostřednictvím svého GX zařízení data v reálném čase a historická data jakéhokoli produktu Victron prostřednictvím Bluetooth, USB nebo místní sítě. VictronConnect funguje na vašem telefonu s iOS nebo Androidem, stejně jako na vašem notebooku s operačním systémem Windows nebo Mac, a to vše prostřednictvím intuitivního a čistého rozhraní.

Proroz

Ovládejte svá zařízení s lehkostí

Kromě monitorování můžete zařízení take ovládat. Pomocí aplikace VictronConnect můžete snadno řídit omezení vstupního proudu pobřežního zdroje nebo zapnout střídač. Spolu s naším chytrým hardwarovým klíčem VE.Bus je toto ideální uživatelské rozhraní pro kompletní systém RV nebo Marine Victron.

Konfigurace

Konfigurace

VictronConnect je perfektní nástroj pro instalační techniky. Mohou s ním rychle a efektivně nakonfigurovat systém hned po jeho zapojení.

Aktualizace firmwaru

Bezpečná a snadná aktualizace firmwaru

VictronConnect lze aktualizace fimwaru produktů Victron provést bezpečně, rychle a snadno. Není nutné připojení k internetu; a není třeba vybírat ani stahovat žádné soubory. Stačí se připojit k produktu.

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce