Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Sun Inverter

Solární střídač kombinuje sinusový střídač a solární nabíječku PWM v jednom korpuse, jednoduše se instaluje a vyžaduje minimum kabeláže.

Střídač Vám umožní napájet domácí techniku vyžadující 230 VAC pomocí obyčejných domácích nebo automobilových baterií o 12 nebo 24 V.

Solární nabíječka zajistí nabíjení baterií energií získanou z Vašich solárních panelů. Nabíjecí algoritmus je programovatelný.

Parametry invertoru a solární nabíječky lze zobrazit přes Bluetooth pomocí aplikace VictronConnect. Kromě toho lze střídač pomocí portu VE.Direct připojit k zařízení GX nebo GlobalLink 520 pro monitorování systému.

Modely: 12V|250VA and 24V|250VA

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce