Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk
Modul VE.Direct LoRaWAN
Pomocí modulu VE.Direct LoRaWAN můžete připojit své zařízení BMV, MPPT nebo invertor Phoenix k portálu dálkového ovládání Victron Remote Management. Zobrazte na svém laptopu nebo mobilním telefonu informace o stavu baterie nebo úrovni solární energie, ať jste kdekoli.

Online portál VRM

Stav připojených produktů můžete zkontrolovat na našem bezplatném webovém serveru pro dálkový monitoring: Online portál VRM. Chcete-li portál VRM vyzkoušet, navštivte vrm.victronenergy.com, a využijte tlačítka ‘Zkusit demo-verzi’. Portál je bezplatný.

Dálková širokopásmová síť (Long Range Wide Area Network)

LoRaWAN je bezdrátovou sítí pracující na kmitočtu 868Mhz. Má široké pásmo a využívá malé množství energie. Modul VE.Direct LoRaWAN může odesílat hodinové aktualizace dat přes tuto síť. K využívání této sítě nepotřebujete předplatné. Pokud nemáte pokrytí ve svém regionu, je možné přidat vlastní bránu.

Stahování

Free internet connection using LoRaWAN to VRM

It's a little unfair of me to grab your attention with the 'free internet' connection and the new VE.Direct LoRaWAN module to the VRM , but it's true - no data charge. However as with everything there's always two sides to the coin - benefits to connecting products this way and some limitations. Regardless this new product might just be what you need to connect Victron products to monitor data...
Přečíst více

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce