polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Integrace Marine MFD GX vám umožňuje snadno připojit multifunkční displej k srdci vašeho napájecího systému, např. k ovládacímu panelu Cerbo GX nebo zařízení MultiPlus-II GX s podporou GX. Po připojení můžete snadno sledovat a ovládat napájecí systém vaší lodi přímo na ovládacím panelu lodního můstku. Podívejte se, co dalšího můžete s našimi zařízeními řady Marine dělat.

Náhled v reálném čase, úplná kontrola

Mějte pod kontrolou AC/DC zátěže, napájení ze sítě a generátor nebo mrknutím oka zkontrolujte baterie. Když necháváte loď v doku, můžete snadno nastavit limit vstupního proudu ze břehu nebo zapnout, vypnout nebo nastavit měnič do režimu „pouze nabíječka“. Otevřete vzdálenou konzolu Victron Remote Console, a získejte úplnou kontrolu nad celým systémem. To vše prostřednictvím intuitivního a jednoduchého rozhraní

Komplexní náhled na několik baterií

Naše nabíječky se o vaše baterie na palubě dobře starají. S multifunkčním displejem můžete mít podrobný přehled o každé z nich: zkontrolujte stav nabití servisních baterií v procentech, napětí sekundární baterie používané pro startování motoru, příďové pohony, navijáky, generátor (generátory) atd. a nikdy nezůstanete nečekaně bez energie.

Snadná integrace s multifunkčními displeji Garmin

Victron Energy je nyní k dispozici na multifunkčních displejích (MFD) společnosti Garmin. A instalace je jednoduchá jako 1-2-3. Jednoduše připojte síťový kabel k MFD a systému Victron Energy (jakémukoli zařízení GX) a je to! Stačí klepnout na ikonu Victron a užívat si snadné ovládání, které Victron Energy přináší na palubu. S technologií Plug and play není nutná žádná konfigurace ani předplatné.

S Victron Energy máte vždy vše perfektně pod kontrolou

Se zařízením Victron Energy GX máte vždy dokonalou kontrolu nad energetickým systémem vaší lodi, ať jste kdekoli. Jednoduše použijte VictronConnect nebo portál vzdálené správy Victron Remote Monitoring (VRM), abyste okamžitě viděli, jak si vaše (kritické) napájecí zdroje vedou. Chcete-li optimalizovat systém, změňte jakékoli nastavení. Kontrolujte výstrahy a řešte problémy na dálku, vy nebo požádejte autorizovaného zástupce společnosti Victron, který vám vždy rád pomůže. Děláme vše pro to, abyste pluli dál. Takže můžete pokračovat v tom, co umíte nejlépe.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce