Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

CAN-bus Temp. Sensor

CAN-bus Temp. Sensor je snímač teploty baterie pro řadu DC-DC konvertorů Buck-Boost a je nezbytným doplňkem, pokud je DC-DC konvertor Buck-Boost připojen k lithiové baterii LFP.

Pokud jsou lithiové baterie LFP nabíjeny při nízkých teplotách, je nezbytné snímání teploty. Nabíjecí proud do lithiové baterie se musí snížit, jakmile teplota baterie klesne pod 5 stupňů a jakmile teplota klesne pod nulu, nabíjecí proud se musí zastavit.

CAN-bus Temp. Sensor se o to postará. Měří teplotu lithiové baterie a výsledky odesílá do DC-DC konvertoru Buck-Boost, který nabíjecí proud sníží nebo nabíjení zastaví, když teplota baterie klesne příliš nízko.

Kromě toho, CAN-bus Temp. Sensor lze také připojit k terminálu teplotního senzoru zařízení Multi nebo Quattro, takže Multi nebo Quattro může snížit nabíjecí proud nebo zastavit nabíjení, když teplota baterie klesne příliš nízko.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce