Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Integrace zařízení GX s multifunkčním displejem Marine MFD - Furuno
Integrace Marine MFD GX vám umožňuje snadno připojit multifunkční displej k srdci vašeho napájecího systému, např. k ovládacímu panelu Cerbo GX nebo zařízení MultiPlus-II GX s podporou GX. Po připojení můžete snadno sledovat a ovládat napájecí systém vaší lodi přímo na ovládacím panelu lodního můstku. Podívejte se, co dalšího můžete s našimi zařízeními řady Marine dělat.

Náhled v reálném čase, úplná kontrola

Mějte pod kontrolou AC/DC zátěže, napájení ze sítě a generátor nebo mrknutím oka zkontrolujte baterie. Když necháváte loď v doku, můžete snadno nastavit limit vstupního proudu ze břehu nebo zapnout, vypnout nebo nastavit měnič do režimu „pouze nabíječka“. Otevřete vzdálenou konzolu Victron Remote Console, a získejte úplnou kontrolu nad celým systémem. To vše prostřednictvím intuitivního a jednoduchého rozhraní.

Komplexní náhled na několik baterií

Naše nabíječky se o vaše baterie na palubě dobře starají. S multifunkčním displejem můžete mít podrobný přehled o každé z nich: zkontrolujte stav nabití servisních baterií v procentech, napětí sekundární baterie používané pro startování motoru, příďové pohony, navijáky, generátor (generátory) atd. a nikdy nezůstanete nečekaně bez energie.

S Victron Energy máte vždy vše perfektně pod kontrolou

Se zařízením Victron Energy GX máte vždy dokonalou kontrolu nad energetickým systémem vaší lodi, ať jste kdekoli. Jednoduše použijte VictronConnect nebo portál vzdálené správy Victron Remote Monitoring (VRM), abyste okamžitě viděli, jak si vaše (kritické) napájecí zdroje vedou. Chcete-li optimalizovat systém, změňte jakékoli nastavení. Kontrolujte výstrahy a řešte problémy na dálku, vy nebo požádejte autorizovaného zástupce společnosti Victron, který vám vždy rád pomůže. Děláme vše pro to, abyste pluli dál. Takže můžete pokračovat v tom, co umíte nejlépe.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce