polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Čistý sinusový výstup, vysoký maximální el. výkon a účinnost. Kombinované technologie vysoké a síťové frekvence zaručují to nejlepší z obou světů.

Prvotřídní technologie - SinusMax
Střídače řady Phoenix byly vyvinuté pro profesionální použití a jsou vhodné pro opravdu širokou škálu aplikací. Kritéria zvolená při vývoji těchto střídačů byla vyvinout střídače s opravdu čistě sinusovým výstupním napětím s optimální účinností, ale bez velkých kompromisů ve výkonnosti Splnění těchto kritérií umožnilo použití hybridní HF technologie. Výsledkem je vysoká kvalita střídačů v kompaktním provedení, nízká hmotnost a schopnost dodávat potřebný výkon bez problémů jakémukoli druhu zátěže. 

Možnost paralelního a 3fázového provozu
K dosažení vyššího výkonu lze použít až 6 střídačů Phoenix pracujících paralelně. Například šest jednotek 24 V 5000 VA poskytne výstupní výkon 24 kW / 30 kVA. Je rovněž možný 3-fázový provoz.

Modely: 3000VA - 5000VA

Stahování

Mobile Clinic Ghana

Přečíst celý text

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce