Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Podobně jako MultiPlus-II je Quattro-II také kombinovaným zařízením, které zahrnuje střídač a nabíječku. Kromě toho, může přijímat dva střídavé vstupy a automaticky se připojí k aktivnímu zdroji. Mezi jeho funkce patří měnič napětí (čistá sinusovka), adaptivní nabíjení, hybridní technologie PowerAssist, a více funkcí pro integraci do systému, například, trojfázový výkon nebo výkon s rozdělenou fází a paralelní provoz.
Modely: 24/5000/120-50 and 48/5000/70-50

Dva střídavé vstupy a dva střídavé výstupy

Quattro-II lze připojit ke dvěma nezávislým zdrojům střídavého proudu, například pobřežnímu zdroji napájení a generátoru nebo ke dvěma generátorům. Quattro-II se automaticky připojí k aktivnímu zdroji. Hlavní výkon má možnost fungování bez přerušení. V případě výpadku sítě nebo při odpojení pobřežního napájení nebo generátoru zařízení Quattro-II automaticky převezme napájení na připojené zátěže. Vše se děje tak rychle (tj. za méně než 20 milisekund), že počítače a jiná elektronická zařízení budou fungovat bez přerušení. Druhý výstup je aktivní, jenom když střídavý proud je dostupný na jednom ze vstupů zařízení Quattro-II. K tomuto výstupu lze připojovat zátěže, které nemají vybíjet baterii, jako jsou klimatizační zařízení nebo ohřívač vody.

Unikátní funkce PowerAssist

Zařízení Quattro-II zabrání nadměrnému zatížení omezeného zdroje střídavého proudu, například generátoru nebo pobřežního připojení k elektrické síti. Za prvé, nabíjení baterie se automaticky sníží, jakmile vznikne riziko přetížení. Za druhé, výkon generátoru nebo pobřežního připojení bude zvýšen s použitím energie odebírané z baterie.

Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu

K dosažení vyššího výkonu lze použít až 6 zařízení Quattro-II pracujících paralelně. Trojfázový provoz nebo provoz s rozdělenou fází jsou také možné.

Downloads & Support

Going green in Amazonia

The rollout of reliable, low-cost electricity supply to some of the most inaccessible and fragile environments on earth is a blue print for all our future's. Peruvian solar installer Novum Solar  got in touch with news of three very different success stories within the Amazon rainforest: a commission to provide silent maintenance-free power to 15 Military bases; three phase energy for a...
Přečíst více

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce