polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Podobně jako MultiPlus-II je Quattro-II také kombinovaným zařízením, které zahrnuje střídač a nabíječku. Kromě toho, může přijímat dva střídavé vstupy a automaticky se připojí k aktivnímu zdroji. Mezi jeho funkce patří měnič napětí (čistá sinusovka), adaptivní nabíjení, hybridní technologie PowerAssist, a více funkcí pro integraci do systému, například, trojfázový výkon nebo výkon s rozdělenou fází a paralelní provoz.
Modely: 24/5000/120-50 and 48/5000/70-50

Dva střídavé vstupy a dva střídavé výstupy

Quattro-II lze připojit ke dvěma nezávislým zdrojům střídavého proudu, například pobřežnímu zdroji napájení a generátoru nebo ke dvěma generátorům. Quattro-II se automaticky připojí k aktivnímu zdroji. Hlavní výkon má možnost fungování bez přerušení. V případě výpadku sítě nebo při odpojení pobřežního napájení nebo generátoru zařízení Quattro-II automaticky převezme napájení na připojené zátěže. Vše se děje tak rychle (tj. za méně než 20 milisekund), že počítače a jiná elektronická zařízení budou fungovat bez přerušení. Druhý výstup je aktivní, jenom když střídavý proud je dostupný na jednom ze vstupů zařízení Quattro-II. K tomuto výstupu lze připojovat zátěže, které nemají vybíjet baterii, jako jsou klimatizační zařízení nebo ohřívač vody.

Unikátní funkce PowerAssist

Zařízení Quattro-II zabrání nadměrnému zatížení omezeného zdroje střídavého proudu, například generátoru nebo pobřežního připojení k elektrické síti. Za prvé, nabíjení baterie se automaticky sníží, jakmile vznikne riziko přetížení. Za druhé, výkon generátoru nebo pobřežního připojení bude zvýšen s použitím energie odebírané z baterie.

Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu

K dosažení vyššího výkonu lze použít až 6 zařízení Quattro-II pracujících paralelně. Trojfázový provoz nebo provoz s rozdělenou fází jsou také možné.

Stahování

Going green in Amazonia

The rollout of reliable, low-cost electricity supply to some of the most inaccessible and fragile environments on earth is a blue print for all our future's. Peruvian solar installer Novum Solar  got in touch with news of three very different success stories within the Amazon rainforest: a commission to provide silent maintenance-free power to 15 Military bases; three phase energy for a...
Přečíst více

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce