Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk

MultiPlus-II kombinuje funkce MultiPlus a MultiGrid.

Má všechny funkce modulu MultiPlus plus možnost externího transformátoru proudu pro implementaci PowerControl a PowerAssist a optimalizaci vlastní spotřeby s externím snímáním proudu (max. 32A).

Má také všechny funkce systému MultiGrid se zabudovaným anti-islanding a stále se prodlužujícím seznamem schválení země.

Poznámka: Tento výrobek byl po krátkou dobu nazýván MultiGrid-II.

Modely: 3000VA - 5000VA

PowerAssist

Zařízení MultiPlus-II zabrání přetížení omezeného zdroje střídavého proudu, např. generátoru nebo pobřežního zdroje napájení. Za prvé, nabíjení baterie bude automaticky sníženo, když hrozí přetížení zdroje. Za druhé výkon generátoru nebo pobřežního zdroje napájení bude zvýšen prostřednictvím energie od baterie.

ESS: Systémy skladování energie (Energy Storage Systems)

Zařízení MultiPlus-II je klíčovým komponentem v systému Victron ESS poskytujícím mu flexibilitu ve připojení solárních nabíječek MPPT nebo fotovoltaických invertorů připojení k síti. Příklady a podrobnější informace najdete v návodu Konstrukce a instalace systémů Konstrukce a instalace systémů ESS.

Nepřetržitý zdroj střídavého proudu (funkce UPS)

V případě výpadku sítě nebo při odpojení pobřežního zdroje napájení nebo generátoru se invertor v zařízení Multi automaticky zapne a převezme napájení na připojené zátěže. K tomu dochází tak rychle (méně než 20 milisekund), že počítače a další elektronická zařízení budou nadále fungovat bez přerušení.

Vzdálený monitoring a ovládání

Sledujte a ovládejte své zařízení Multi a systém nebo systémy lokálně (LAN) nebo vzdáleně přes internet z libovolného místa na světě pomocí bezplatné aplikace VRM a bezplatného portálu VRM. Přístup může být z telefonu, tabletu, notebooku nebo počítače pro více operačních systémů. Neexistuje žádný konec úrovně ovládání, přes požadovanou funkci Color Control GX nebo Venus GX, od úpravy vašeho zařízení Multi k automatickému opětovnému spuštění generátoru a dalším možnostem ...

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce