Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Color Control GX
Color Control GX
Color Control GX
Color Control GX
Color Control GX

Color Control GX je komunikačním centrem vaší instalace. Nabízí informase v reálném čase a umožňuje ovládat všechny produkty, které jsou k němu připojeny. Úplné systémové řízení získáváte - téměř kdekoli na světě - tím, že se připojíte k vašemu panelu Color Control GX pomocí našeho volně přístupného online portálu Victron Remote Management Portal (VRM).

Intuitivní přehled systému - vše, co potřebujete vědět

Jedním dotykem vám Color Control GX poskytuje okamžitý přehled o vašem systému: stavu nabití baterie; současné spotřebě energie; sklizni energie z PV; napájení ze sítě/generátoru.

Victron Remote Management v plné síle

Online portál (VRM) poskytuje plný přístup k rozsáhlým kontrolám a nastavení všech komponent systému, které jsou připojeny k vašemu CCGX nebo Venus GX. Umožňuje vzdálené přihlášení uživatelů a údržbářů - kdykoli a odkudkoli. Tato výkonná aplikace také umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informací.

Automatické spuštění/zastavení generátoru

Color Control GX může být naprogramován tak, aby automaticky spustil generator při - nízkém napětím; vysoké poptávce; nebo podle stavu nabití baterie. Může být dále přizpůsoben tak, aby odložil spuštění až skončí "tichá" období - aby se zabránilo rušení v noci.

Vzdálená konzola - ovládá vše odkudkoliv...

K dispozici je funkce vzdálené konzoly. Je to jako kdybyste ve svém telefonu nebo jiném zařízení nosili přední stranu ovládacího panelu CCGX.

Systémy skladování energie - 24 hodinové monitorování

Color Control GX řídí systémy skladování energie. Udržuje zálohové baterie na 100%; zapne se při výpadcích; a přesměruje přebytečný (solární) výkon na vlastní spotřebu - což šetří peníze. Příklady a podrobnější informace naleznete v ESS manuál.

Vzdáleně monitorujte elektrický systém vaší lodi nebo obytného automobilu

Plánujete výlet? Dálkové sledování panelu Color Control GX vám umožní přesvědčit se, že je vaše loď nebo karavan připraven k jízdě. Color Control GX také umožňuje komunikaci s připojeným zařízením od jiných výrobců.

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Downloads & Support

Venus OS v3.20 - Orion XS, new Marine MFD app and more

We've just released a new version of Venus OS, the software on our GX monitoring product range such as the Cerbo GX , and the recently launched Ekrano GX . Let's get into the highlights of the v3.20 release: Completely renewed Marine MFD App We have completely revamped the Victron App that works on all popular chart plotters and MFDs. A great deal of work has gone into bringing the...
Přečíst více

Victron školení online

Pokud byste se chtěli o tomto produktu dozvědět více, máme k dispozici online školení. Školení obsahuje video, odkazy na důležité související zdroje a zkoušku, která ověří vaše znalosti. Úspěšné absolvování je odměněno certifikátem. Online školení vyžaduje bezplatný účet Victron Professional.

Afsanah’s guest house

Přečíst celý text

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce