Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk

Nabíječka baterií Centaur

12 / 24 voltů

Nabíječky baterií

Nová řada nabíječek Centaur od firmy Victron Energy byla navržena tak, aby byla opravdu celosvětovým produktem. Universální splnění světových norem a příslušných vstupních a výstupních napětí jsou základní vlastností nové řady Centaur zavedeného nizozemského výrobce. Vzhledem k požadavkům CE pro Evropu a UL pro Spojené státy, mají nabíječky řady Centaur schopnost automatického nastavení vstupu v rozsahu 90-265 VAC, 50/60Hz, což znamená, že mohou být použity kdekoli na světě.

Na rozdíl od nabíječek jiných výrobců, které se tváří, že jsou také vybaveny univerzálními vstupy, zajišťují nabíječky Centaur v celém specifikovaném napěťovém rozsahu plný jmenovitý výkon. Centaur pracuje také při stejnosměrném vstupním napětí 90-400VDC, čímž zajistí funkci prvotřídního nabíjecího DC-DC měniče v dieselelektrických systémech. Další funkce zahrnují: plně automatická třístupňová nabíjecí charakteristika, která zaručí, že baterie jsou vždy plně nabité; tři od sebe oddělené výstupy pro různé konfigurace baterií tak, aby je bylo možné nezávisle použít pro většinu typických bateriových systémů.

Řada Centaur zahrnuje modely 12V a 24V od 16A až do 100A. Skutečnost, že tatáž nabíječka je vhodná pro jakoukoli loď, bez ohledu na to pro který trh je tato určena nebo kam bude nakonec dovezena, je stejnou měrou výhodná jak pro firmy pracující v loďařském průmyslu tak i pro vlastníky lodí. Protože jsme si vědomi vysoké citlivosti cen na trhu, znamená výroba jediné typové řady pro všechny trhy zvýšení konkurenceschopnosti. Aniž bychom činili ústupky kvalitě značky Victron Energy, je nová řada Centaur kompaktní, konkurenčně schopná a kompatibilní kdekoli na světě, kde bude použita.

 

Přečíst celý popis Skrýt informaci