Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk
Inteligentní nabíječka baterií Blue Smart IP65 s DC konektorem

Inteligentní nabíječka baterií Blue Smart IP65 s DC konektorem

12/24V

Blue Smart IP65 je nová profesionální nabíječka baterií s vestavěnou technologií bluetooth. Nabíječku Blue Smart IP65 lze použít k nabíjení baterií zařízení ve vaší dílně a motorových vozidel, jako jsou (klasické) vozy; motocykly; lodě a karavany.
Models: 12V 4/5/7/10/15A, 24V /5/8A

Baterie se nabíjí, chytře... a dokonale

Nabíjecí algoritmus ze sedmi kroků dostane z vaší baterie to nejlepší. Nabíječka dodává baterii sílu, kterou potřebuje, udržuje ji zdravou, zajišťuje lepší výkon... a delší životnost.

Obnova zcela vybitých "mrtvých" baterií

Na rozdíl od jiných značek se nabíječka Blue Smart IP65 pokusí dobít i úplně vybitou baterii nízkým proudem. Normální nabíjení bude obnoveno hned, jakmile se na svorkách baterie objeví dostatečné napětí.

Snadné připojení baterie

Nabíječka je dodávána s krokosvorkami a oky M8 - což usnadňuje připojení k baterii. Pokud chcete, můžete ji nechat připojenou trvale.

Kontrola stavu baterie na dálku

Nabíječka Blue Smart IP65 je vybavena vestavěným rozhraním Bluetooth, takže stav nabíječky a baterie lze kontrolovat přes smartphone, tablet nebo notebook. Veškerá nastavení nabíječky lze konfigurovat pomocí aplikace VictronConnect.

VictronConnect

Služba VictronConnect vám umožňuje získat informace o stavu a konfigurovat produkty Victron se zabudovanou podporou Bluetooth nebo pomocí hardwarového klíče VE.Direct Bluetooth Smart.

Kde koupit

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy. Vyhledat dodavatele