Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Digitální výstupní kabel VE.Direct TX
Digitální výstupní kabel VE.Direct TX lze použít v kombinaci s nabíječkami BlueSolar a SmartSolar MPPT. Podporuje následující aplikace:

Aplikace osvětlení

Kabel je určen pro aplikace osvětlení v solárních systémech. Spotřeba energie může být výrazně snížena možností potlačení osvětlení v případě potřeby. Nižší spotřeba energie sníží celkové náklady na systém. Také dostupnost osvětlení se zvýší, a to i v případě částečně nabité baterie při nízkém slunečním svitu. Kabel propojuje výstup TX konektoru VE.Direct nabíječky MPPT s vstupem LED stmívače PWM.

Virtuální výstupní zatížení

Kabel je určen pro přidávání funkčnosti výstupního zatížení k větším nabíječkám MPPT (MPPT 100/30 a větší), které nemají výstupní zatížení. Kabel propojuje výstup TX konektoru VE.Direct nabíječky MPPT s ochranou baterie nebo polovodičovým relé pro zapnutí nebo vypnutí zátěže.

Downloads & Support

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce