field test

PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Realtime data
-- -- local time
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance
Romania
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location, please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Digitální výstupní kabel VE.Direct TX
Digitální výstupní kabel VE.Direct TX lze použít v kombinaci s nabíječkami BlueSolar a SmartSolar MPPT. Podporuje následující aplikace:

Aplikace osvětlení

Kabel je určen pro aplikace osvětlení v solárních systémech. Spotřeba energie může být výrazně snížena možností potlačení osvětlení v případě potřeby. Nižší spotřeba energie sníží celkové náklady na systém. Také dostupnost osvětlení se zvýší, a to i v případě částečně nabité baterie při nízkém slunečním svitu. Kabel propojuje výstup TX konektoru VE.Direct nabíječky MPPT s vstupem LED stmívače PWM.

Virtuální výstupní zatížení

Kabel je určen pro přidávání funkčnosti výstupního zatížení k větším nabíječkám MPPT (MPPT 100/30 a větší), které nemají výstupní zatížení. Kabel propojuje výstup TX konektoru VE.Direct nabíječky MPPT s ochranou baterie nebo polovodičovým relé pro zapnutí nebo vypnutí zátěže.

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce