Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 15/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9025 kWh
Split-cell: 9400 kWh
Poly: 9008 kWh
Perc: 9358 kWh

Zařízení Octo GX je komunikačním centrem vaší instalace. Spojuje všechny komponenty dohromady a zabezpečuje, aby spolu harmonicky fungovaly. Monitorování aktuálních dat a změna nastavení se uskutečňuje pomocí smartphonu (nebo jiného zařízení) přes náš bezplatný portál vzdáleného monitoringu Victron VRM

 Octo GX patří ke řadě produktů GX. Zařízení Octo GX je nejlepším řešením pro instalace, které zahrnují více solárních nabíječek MPPT, protože má 10 portů VE.Direct.

Intuitivní přehled systému – všechno, co potřebujete vědět

Jakmile se přihlásíte, zařízení Octo GX poskytne okamžitý přehled vašeho systému: stav nabití baterie, aktuální spotřeba energie, energie akumulovaná fotovoltaickým systémem, dodávka energie od zdroje napájení / generátoru.

Vzdálené ovládání Victron na plný výkon

Vzdálené ovládání Victron (VRM) vám poskytuje plný přístup k rozsáhlým možnostem ovládání a nastavování všech systémových komponentů připojených k zařízení CCGX, Venus GX nebo Octo GX. Umožňuje uživateli a správci přihlásit se kdykoliv a kdekoliv na světě. Tato výkonná aplikace také zabezpečuje jednoduché provedení diagnostické kontroly a analýzy uložených informací.

Příklady a podrobnější informace najdete v návodu Konstrukce a instalace systémů Konstrukce a instalace systémů ESS.

Automatické spuštění / zastavení generátoru

Zařízení Octo GX lze naprogramovat pro automatické spuštění vašeho generátoru při nízkém napětí, vysoké spotřebě nebo stavu nabíjení baterie. Dá se navíc nastavit pro odložení zapalování do konce noční doby, aby náhodný hluk nezpůsobil rušení nočního klidu. 

Vzdálený ovládací panel – možnost kontrolovat všechno a odevšud…

Vzdálený ovládací panel poskytuje vizuální přístup k aktuálním datům a nastavením vašeho zařízení Octo GX… a protože je vzdálený – můžete to zkontrolovat, ať jste kdekoliv na světě.

Energetické skladovací systémy – monitorování během 24 hodin

Zařízení Octo GX ovládá energetické skladovací systémy. Udržuje záložní baterie ve stavu nabití 100 %, spouští se při výpadcích proudu a odvádí přebytečnou (solární) energii do samostatné spotřeby, což vám pomáhá šetřit peníze.

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce