field test

PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Realtime data
-- -- local time
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance
Romania
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location, please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Maxi GX patří k řadě produktů GX. Zařízení GX leží v jádru systému - poskytuje monitorování a funguje jako komunikační centrum vaší instalace. 

Ve srovnání s jinými zařízeními GX má Maxi GX největší výkon procesoru a většina jeho portů je VE.Direct: 25. Toto je zařízení GX, které se používá pro velké systémy s mnoha solárními nabíječkami VE.Direct MPPT.

Plná síla online portálu Victron Remote Management

Victron Remote Management (VRM) vám poskytuje plný přístup k rozsáhlým kontrolám a nastavení všech komponent systému, které jsou připojeny k vašemu Maxi GX. Umožňuje vzdálené přihlášení uživatelů a údržbářů - odkudkoli a kdykoli. Tato výkonná aplikace také umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informací.

Automatické spuštění/zastavení generátoru

Maxi GX může být naprogramován tak, aby automaticky spustil generator při - nízkém napětím; vysoké poptávce; nebo podle stavu nabití baterie. Může být dále přizpůsoben tak, aby odložil spuštění až skončí "tichá" období - aby se zabránilo rušení v noci.

Vzdálená konzola - ovládá vše odkudkoliv...

Vzdálená konzola umožňuje vzdálený přístup ke všem nastavením přes internet a portál VRM.

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce