polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Maxi GX patří k řadě produktů GX. Zařízení GX leží v jádru systému - poskytuje monitorování a funguje jako komunikační centrum vaší instalace. 

Ve srovnání s jinými zařízeními GX má Maxi GX největší výkon procesoru a většina jeho portů je VE.Direct: 25. Toto je zařízení GX, které se používá pro velké systémy s mnoha solárními nabíječkami VE.Direct MPPT.

Plná síla online portálu Victron Remote Management

Victron Remote Management (VRM) vám poskytuje plný přístup k rozsáhlým kontrolám a nastavení všech komponent systému, které jsou připojeny k vašemu Maxi GX. Umožňuje vzdálené přihlášení uživatelů a údržbářů - odkudkoli a kdykoli. Tato výkonná aplikace také umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informací.

Automatické spuštění/zastavení generátoru

Maxi GX může být naprogramován tak, aby automaticky spustil generator při - nízkém napětím; vysoké poptávce; nebo podle stavu nabití baterie. Může být dále přizpůsoben tak, aby odložil spuštění až skončí "tichá" období - aby se zabránilo rušení v noci.

Vzdálená konzola - ovládá vše odkudkoliv...

Vzdálená konzola umožňuje vzdálený přístup ke všem nastavením přes internet a portál VRM.

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce