Polní test: FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
S
Celkový solární výnos: --
E
Celkový solární výnos: --
W
Rumunsko
--
--
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Maxi GX patří k řadě produktů GX. Zařízení GX leží v jádru systému - poskytuje monitorování a funguje jako komunikační centrum vaší instalace. 

Ve srovnání s jinými zařízeními GX má Maxi GX největší výkon procesoru a většina jeho portů je VE.Direct: 25. Toto je zařízení GX, které se používá pro velké systémy s mnoha solárními nabíječkami VE.Direct MPPT.

Plná síla online portálu Victron Remote Management

Victron Remote Management (VRM) vám poskytuje plný přístup k rozsáhlým kontrolám a nastavení všech komponent systému, které jsou připojeny k vašemu Maxi GX. Umožňuje vzdálené přihlášení uživatelů a údržbářů - odkudkoli a kdykoli. Tato výkonná aplikace také umožňuje bezproblémové diagnostické kontroly a analýzu archivovaných informací.

Automatické spuštění/zastavení generátoru

Maxi GX může být naprogramován tak, aby automaticky spustil generator při - nízkém napětím; vysoké poptávce; nebo podle stavu nabití baterie. Může být dále přizpůsoben tak, aby odložil spuštění až skončí "tichá" období - aby se zabránilo rušení v noci.

Vzdálená konzola - ovládá vše odkudkoliv...

Vzdálená konzola umožňuje vzdálený přístup ke všem nastavením přes internet a portál VRM.

Vyzkoušejte, co všechno VRM dokáže

Podívejte se na vzdálenou správu v akci, vyzkoušejte VRM v tisících skutečných instalací po celém světě nebo se přihlaste a začněte spravovat svá zařízení.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce