Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk

Pay-As-You-Go

Domácí solární systémy a mini elektrické sítě

Nabízíme řadu řešení průběžného vyplácení (PAYG)

Společnost Victron Energy nabízí celou řadu produktů pro domácí solární systémy a mini elektrické sítě s průběžným vyplácením, což umožňuje využívání vysoce kvalitních systémů i pro zákazníky s nižší úrovní příjmů.
Přečíst více

Tři příklady produktů pro systémy s průběžným vyplácením (PAYG):

100Wp to 1kWp / Pouze DC

Domácí solární systém 100 Wp od Victron Energy dodá energii, která postačí na osvětlení domácnosti, nabíjení mobilních telefonů a dokonce i napájení televize. Systém je vybaven ochranou proti přetížení a příliš hlubokému vybití. Algoritmus nabíjení baterie BatteryLife zajistí, že se baterie bude nabíjet plně, a tím se prodlouží její životnost.

200Wp to 5kWp / DC/AC

Domácí solární systém o výkonu 1 kWp dodává elektřinu pro napájení několika světel, rádií, mobilních telefonů, televizí, ledniček a řady dalších domácích spotřebičů. Systém je také dostatečně výkonný pro podnikající zákazníky, aby mohli provozovat malé firmy. Systém lze monitorovat pomocí hardvarového klíče Bluetooth dongle.

10kWp to 60 kWp / Minisíť

Minisíť může dodávat elektřinu pro celou komunitu. Minisíť lze monitorovat a ovládat dálkově. Systém může používat regulátory nábíjení MPPT nebo síťové střídače. Při použití síťových střídačů mohou být solární panely instalovány na různých místech v síti.

Články v blogu

Spolupráce pro dodání solárních řešení PAYG v Kongu

Společnost Victron Energy nabízí mnoho výhodných produktů s průběžným placením (PAYG), které umožňují zákazníkům užívat si výhod vysoce kvalitních systémů za dostupné ceny. Navázali jsme spolupráci s řadou partnerů, abychom mohli nabídnout hotová řešení pro tuto oblast.

Victron Energy Pay As You Go solar power

Dodávka elektřiny v Beninu není nadějnou věcí. Mnohé oblasti, především na venkově, nejsou zahrnuty do celostátní elektrické sítě. Cena solární energie klesala v průběhu několika desetiletí, ale pro velký počet obyvatel Benina zůstává větší investicí. Klíčem k překonání této překážky je tato oranžová krabice na obrázku.Designed by French start-up MyJouleBox,this mini-computer allows the creation of a “pay-as-you-go” system, consisting of spreading the payment over three years...

Pay-As-You-Go

By using a unique financing approach, called Pay-As-You-Go financing, low-income customers are able to make use of good quality installations, maintenance and high quality solar energy systems.

This is a clean alternative to expensive environmentally damaging, and unhealthy fossil fuels. The PAYG concept also improves energy service, creates rural employment and raises the productivity in the energy sector.

Díky robustním, energeticky účinným systémům solární energie společnost Victron Energy nabízí produkty velmi přínosné pro solární domácí systémy PAYG a mini-sítě. Produkty společnosti Victron mohou odesílat údaje o výkonu produktu v reálném čase a offline, což umožňuje vzdáleně diagnostikovat a vyřešit většinu zákaznických problémů, což je zásadní pro zákazníky žijící ve vzdálených oblastech.

Navíc jsou systémy vybaveny ochranou a algoritmy pro zvýšení životnosti baterie, jako je například BatteryLife. Pro splnění různých energetických potřeb různých domácností a vesnic se systémy liší v rozmezí od 100 kWp do 200 kWp.

Kontakt