Fungování těchto webových stránek je plně zajištěno solární energií.

Zkuste demo-verzi Vzdálné správy Victron
Celkové množství vyprodukované solární energie
MWh
Watt
Solární zisk
MultiGrid snižuje riziko nestability sítě a nákladů na energii tím, že využívá skladování energie a vlastní spotřebu. MultiGrid je verzí zařízení MultiPlus splňující požadavky VDE-AR-N 4105 a AU 4777.2:2015 a je uvedena na seznamu CEC. Spolu s integrovaným systémem Anti-Islanding ho to činí vhodným pro země jako Německo, Rakousko a další. Ve Velké Británii se používá zařízení MultiPlus, protože je schváleno podle standardů G83/2 a G59-3-1 vyžadovaných v této zemi.
Modely: 3000VA

ESS: Systémy skladování energie

MultiGrid je klíčovým prvkem systému Victron ESS (Systém skladování energie) a poskytuje mu flexibilitu, protože může být kombinován jak se solárními nabíječi MPPT, tak například s PV síťovými invertory. Příklady a podrobnější informace naleznete v ESS manuál.

Dálkový monitoring a ovládání

Sledujte a ovládejte zařízení MultiGrid a systém(y) lokálně (LAN) nebo vzdáleně přes internet z libovolného místa na světě pomocí bezplatné aplikace VRM a bezplatného webového portálu VRM. Přístup může být z telefonu, tabletu, notebooku nebo počítače pro více operačních systémů. Úroveň ovládání nemá meze, přes požadované ovládání Color Control GX nebo Venus GX, od nastavení zařízení MultiPlus k nastavení Geofence pro pronajatá vozidla a další...

Nepřerušený zdroj střídavého proudu (funkce UPS)

V případě výpadku sítě nebo při odpojení pobřežního napájení nebo generátoru se střídač v Multi zařízení automaticky aktivuje a převezme napájení na připojené zátěže. Probíhá to tak rychle (méně než 20 milisekund), že počítače a další elektronická zařízení budou stále fungovat bez přerušení.

Prakticky neomezený výkon díky paralelnímu provozu

Až 6 zařízení Multi může pracovat paralelně pro dosažení vyššího výkonu. Trojfázový výkon nebo výkon s rozdělenou fází jsou také možné. Zkontrolujte naše specifikace, abyste zjistili, u kterých modelů existuje možnost paralelního zapojení, třífázového výkonu a výkonu s rozdělenou fází.

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce