polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Rozhraní VE.Direct - VE.CAN

Rozhraní VE.Direct - VE.CAN lze použít k tomu, aby informace BMV-700 byly k dispozici v síti VE.Can. Tady k nim může mít přístup například zařízení Color Control GX.

Omezení:
• Kabel rozhraní nefunguje s jinými produkty VE.Direct, jako jsou například solární nabíječky, střídače a také s BMV-712 Smart.
• Při použití v kombinaci s BMV-702 je funkce BMV-702 omezená, pokud jde o funkci AUX v BMV: pokud se používá k měření napětí na startovací baterii, bude toto napětí přenášeno do VE.Can. Pokud se však použije k měření teploty a středního napětí, nebudou tato data přenášena do sítě VE.Can.

ZASTARALÝ: tento propojovací kabel je zastaralý. Použijte místo něj zařízení GX, poskytuje mnohem lepší funkčnost. Podrobnější informace naleznete vkapitole NMEA 2000. A nezapomeňte si přečíst našeho průvodce integrací námořního MFD.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce