polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

Chytrá zkoušečka baterií Smart Battery Sense je bezdrátovým snímačem napětí a teploty pro solární nabíječky MPPT Victron.

Kontrola napětí a teploty umožňuje nabíjet baterie lépe, čímž se zvyšuje účinnost nabíjení a životnost akumulátorů.

Zvyšuje účinnost nabíjení baterie

Měřením napětí přímo na napájecích svorkách akumulátoru se zabrání chybám vyplývajícím ze ztráty napětí způsobené odporem kabelu, což zaručuje správné nabíjecí napětí.

U olověných baterií se údaje o teplotě baterie používají pro nastavení nabíjecího napětí: studené baterie vyžadují zvýšené nabíjecí napětí, zatímco horké baterie vyžadují napětí snížené. U lithiových baterií se údaje o teplotě používají k znemožnění nabíjení v případě její příliš nízké teploty: nabíjení lithiových baterií o teplotě blízko nebo pod bodem mrazu způsobuje trvalé poškození článků.

Bezdrátové připojení

Propojení chytré zkoušečky Smart Battery a jedné nebo více nabíječek je bezdrátové: využívá se technologie VE.Smart Network, bezdrátové technologie na základě Bluetooth Smart.

Předávané informace mohou být použity současně jednou, dvěma nebo větším počtem solárních nabíječek připojených ke stejnému akumulátoru 12 V, 24 V a 48 V. Síť Smart Network se nastaví pomocí aplikace VictronConnect.

Pohodlná, jednoduchá - chytrá

Instalace je jednoduchá, rychlá a pohodlná. Stačí připojit dvě očka zařízení na svorky baterie a připojit jednotku Smart Battery Sense přímo na tělo baterie pomocí samolepící pásky.

VictronConnect

Služba VictronConnect umožňuje získat informace o aktuálním stavu a konfigurovat všechny produkty Victron, které mají zabudovaný Bluetooth nebo jsou připojeny k VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce