polní test

FV moduly

Skutečné globální srovnání Mono, Poly, PERC a Dual FV modulů.

Data v reálném čase
-- -- místní čas
Datum instalace: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Ozáření
Rumunsko
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Split-cell

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

Poly

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

PERC

2500Wp --
Celkový solární výnos: --

* Toto jepolní test a výsledky jsou specifické pro tuto instalaci v tomto umístění,zjistěte, které řešení je nejvhodnější pro vaši situaci. Výsledky se mohou lišit podle vlivů prostředí.

CAN-bus Temp. Sensor

CAN-bus Temp. Sensor je snímač teploty baterie pro řadu DC-DC konvertorů Buck-Boost a je nezbytným doplňkem, pokud je DC-DC konvertor Buck-Boost připojen k lithiové baterii LFP.

Pokud jsou lithiové baterie LFP nabíjeny při nízkých teplotách, je nezbytné snímání teploty. Nabíjecí proud do lithiové baterie se musí snížit, jakmile teplota baterie klesne pod 5 stupňů a jakmile teplota klesne pod nulu, nabíjecí proud se musí zastavit.

CAN-bus Temp. Sensor se o to postará. Měří teplotu lithiové baterie a výsledky odesílá do DC-DC konvertoru Buck-Boost, který nabíjecí proud sníží nebo nabíjení zastaví, když teplota baterie klesne příliš nízko.

Kromě toho, CAN-bus Temp. Sensor lze také připojit k terminálu teplotního senzoru zařízení Multi nebo Quattro, takže Multi nebo Quattro může snížit nabíjecí proud nebo zastavit nabíjení, když teplota baterie klesne příliš nízko.

Stahování

Vyhledejte prodejce produktů Victron Energy ve vašem okolí.

Najít prodejce