field test

PV Modules

A real world comparison between Mono, Poly, PERC and Dual PV Modules.

Realtime data
-- -- local time
Installation date: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Irradiance
Romania
44°17'59.9"N
26°11'29.7"E

Mono

2500Wp --
Total solar yield: --

Split-cell

2500Wp --
Total solar yield: --

Poly

2500Wp --
Total solar yield: --

PERC

2500Wp --
Total solar yield: --

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location, please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

CAN-bus Temp. Sensor

CAN-bus Temp. Sensor je snímač teploty baterie pro řadu DC-DC konvertorů Buck-Boost a je nezbytným doplňkem, pokud je DC-DC konvertor Buck-Boost připojen k lithiové baterii LFP.

Pokud jsou lithiové baterie LFP nabíjeny při nízkých teplotách, je nezbytné snímání teploty. Nabíjecí proud do lithiové baterie se musí snížit, jakmile teplota baterie klesne pod 5 stupňů a jakmile teplota klesne pod nulu, nabíjecí proud se musí zastavit.

CAN-bus Temp. Sensor se o to postará. Měří teplotu lithiové baterie a výsledky odesílá do DC-DC konvertoru Buck-Boost, který nabíjecí proud sníží nebo nabíjení zastaví, když teplota baterie klesne příliš nízko.

Kromě toho, CAN-bus Temp. Sensor lze také připojit k terminálu teplotního senzoru zařízení Multi nebo Quattro, takže Multi nebo Quattro může snížit nabíjecí proud nebo zastavit nabíjení, když teplota baterie klesne příliš nízko.

Stahování

Vyhledejte nejbližšího dodavatele Victron Energy.

Najít prodejce